Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

Програма

лояльності

Ми цінуємо, що Ви з нами)

Бонуси

Програма лояльності «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА»

На всі мандрівки, які Ви здійснили по Україні з 01.01.2019 року

* Діє на тури Україною

* Після кожної здійсненої подорожі на бонусну карту нараховується 1 % від загальної вартості Замовлення/Бронювання

* Бонусами можна розрахуватись за наступну подорож.

Умови програми «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА»
Туроператора Турбаза tourbaza.com

1. Основні визначення
1.1 «Бонуси від Турбаза» — це бонусно-дисконтна система лояльності, надалі – Система, що являє собою комплекс маркетингових, організаційних та інших процедур, спрямованих на підтримання довгострокового інтересу споживача до послуг у вигляді Винагороди.
1.2 Учасником Системи є Замовник послуг (далі – “Учасник”) – повнолітня фізична особа, що досягла 18 років.
1.3. БОНУС — це умовна облікова одиниця, яка визначає об’єм прав кожного Учасника на отримання знижок відповідно до умов Системи. Бонуси не можуть бути видані у вигляді валюти. Бонуси можуть бути повернені на бонусну карту Учасника при відміні туру, якщо такі бонуси вже були списані на дану подорож.
1.4. Винагорода — це певна послуга, яку Учасник має можливість отримати. Учасник має право вибрати Винагороду на власний розсуд.
1.5. Номер рахунку/карти Учасника в Системі – набір цифр, який присвоюється Адміністрацією. Таким набором цифр може бути мобільний номер телефону Учасника.
2. Участь у системі
2.1. При вступі до Системи кожен Учасник погоджується з Правилами Системи шляхом Замовлення послуг та може відмовитись від участі в будь-який момент.
2.2 Датою початку участі в Системі є дата першого Замовлення після 01.01.2019.
2.3. Всі зміни та доповнення до Правил та умов Системи офіційно публікуються на сайті tourbaza.com.ua і вступають в силу з моменту публікації.
3. Права та обов’язки
3.1. Система регулює відносини Адміністрації та Учасника Системи відповідно до умов цих Правил.
3.2. Система є довготерміновою і відкритою для участі всіх Учасників.
3.3. Адміністрація залишає за собою право виключити будь-якого Учасника Системи у випадку порушення Правил та умов Системи або Договору публічної-оферти/Правил Постачальників послуг, умов та тарифів та/або Політики конфіденційності. Адміністрація залишає за собою право відмовити в участі в Системі будь-якому потенційному Учаснику на свій розсуд.
3.4. Адміністрація залишає за собою право відмінити або змінити всю Систему, або її частину в будь-якій час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього. У випадку припинення (зупинення) дії Системи, набрані Учасником бонуси можуть бути використані протягом одного календарного місяця після повідомлення Учасника Системи про її припинення (зупинення). 

Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки та незручності, що виникають в наслідок таких змін.
3.5. Адміністрація Системи не несе відповідальності за сплату податків і виконання зобов’язань Учасника, пов’язаних з участю Учасника в Системі.
3.6. В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Системи, Адміністрація керується цими Правилами, якщо інші не передбачено.
3.7. Адміністрація має право внести інші оправдані зміни та умови щодо нарахування Бонусів Учасникам без опублікування на сайті.
3.8. Учасник може змінити номер бонусного рахунку/карти повідомивши про таке Адміністрацію. Адміністрація має право відмовити Учаснику у випадку з неможливістю виконати таку заміну з технічних причин.
4. Нарахування бонусів
4.1. Нарахування бонусів відбувається в режимі онлайн.
4.2. Нараховані бонуси реєструються і підсумовуються на рахунку Учасника.
4.3. Накопичені бонуси не можуть бути засобом платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу, а також не можуть бути переведені в грошовий еквівалент чи видані Учаснику готівковими коштами.
4.4 Бонуси нараховуються по Вашому замовленню, після здійснення мандрівки та/або окремої послуги і в подальшому можуть бути списані на тури Україною, якщо інше не передбачено в послугі, яка замовляється Учасником.
4.5 Кожному Учаснику Системи рекомендується слідкувати за нарахуванням бонусів на особистому рахунку.
4.7. Бонуси нараховуються в розмірі 1% від вартості оплаченого Замовлення або окремої послуги. Бонуси не нараховуються на неоплачене або неправильно оплачене Замовлення, а також на авансову оплату. Розмір Бонусу, який нараховується, може бути змінений Адміністрацією у будь-який момент час без попереднього повідомлення Учасника.
Бонуси на рахунку Учасника, визначають поточний об’єм прав Учасника на отримання Винагород з розрахунку 1 (один) БОНУС дорівнює 1 (одній) гривні вартості Винагороди.
4.8 При отриманні Винагороди Учасником проводиться списання бонусів із рахунку Учасника Системи. Списання відбувається в режимі реального часу.
4.9 У випадку виникнення в Учасника питань щодо поточних нарахувань бонусів, Адміністрація залишає за собою право дати відповіді протягом 30 календарних днів.

Програма лояльності

« БОНУС НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ»

♦ Діє на всі автобусні тури Україною з Києва, Житомира, Рівного, за УМОВИ якщо в турі є рекламний банер «Отримай знижку на цей тур».

Знижки

Дивитись Умови програми «Отримай знижку на цей тур»
яка включає «Бонус на День народження»

В 1-денному турі – Турист у якого День народження припадає на час туру отримує -2% знижки від вартості туру.
Деталі на сторінці АКЦІЇ, ЗНИЖКИ НА ТУРИ УКРАЇНОЮ

В 2-денному турі – Турист у якого День народження припадає на час туру отримує -2% знижки від вартості туру.
Деталі на сторінці АКЦІЇ, ЗНИЖКИ НА ТУРИ УКРАЇНОЮ

В багатоденному турі – Турист у якого День народження припадає на час туру отримує 1 безкоштовну факультативну екскурсію в турі зі списку Керівника групи, якщо такі передбачені в умовах туру.
Деталі на сторінці АКЦІЇ, ЗНИЖКИ НА ТУРИ УКРАЇНОЮ

Ми прагнемо, завдяки якісному сервісу, щоб Ви повертались  до нас знову і знову...

Приєднуйтеся до Viber-спільнот на вибір, щоб дізнаватися про акції та новинки!