Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

АКЦІЇ, ЗНИЖКИ НА ТУРИ УКРАЇНОЮ, РАННЄ БРОНЮВАННЯ та БОНУСИ)

Головна → Тури по Україні → Акції, знижки на тури Україною, раннє бронювання та Бонуси)

АКЦІЇ, ЗНИЖКИ НА ТУРИ УКРАЇНОЮ, РАННЄ БРОНЮВАННЯ та БОНУСИ)

Діє на всі автобусні тури Україною з Києва, Житомира, Рівного, за УМОВИ якщо в турі є рекламний банер «Отримай знижку на цей тур»
Знижка

Шановні туристи, ловіть унікальну можливість отримати знижку на акційний тур. Умовою участі в цій акції є своєчасна оплата авансу за тур (від 20%).
При неоплаті Замовлення в терміни вказані у Підтвердженні організатор має право відмовити у знижці! Якщо Вам необхідна консультація, деталі у менеджера.

Ідеальний спосіб зекономити на відпочинку і відновленню полягає в плануванні

БРОНЮЙТЕ ТУРИ ЗІ ЗНИЖКОЮ РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ ВІД 8 ДНІВ І БІЛЬШЕ

Дорослі та діти
5% знижки від вартості туру

+ При цьому залишається система лояльності Бонуси від Турбаза і може сумуватись зі знижкою раннього бронювання
♦ Акції не розповсюджуються на бронювання груп туристів
♦ Знижка раннього бронювання не розповсюджується на факультативні екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються під час екскурсії, походи в гори, послуги на екскурсії, квитки на потяг та інші послуги в турі.
♦♦ Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижок забагато не буває!

Шукайте ПРОМОКОДИ у групах меседжерів Viber та Telegram

І отримуйте ще -2% знижки на вартість туру

Промокод – унікальний 4-значний цифровий код для отримання знижки при оплаті Замовлення.
♦ Знижка раннього бронювання і промокод можуть сумуватись в одному турі

♦♦ Бонуси від Турбаза не сумуються із Промокодом
♦♦  Промокод не розповсюджується на бронювання груп туристів
♦ Промокод не розповсюджується на факультативні екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються під час екскурсії, походи в гори, послуги на екскурсії, квитки на потяг та інші послуги в турі.

♦♦  Кількість акційних місць в турі обмежена.

 

 

 

Ще трішки та настане Ваш найзірковіший день — ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

БОНУС НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Турист у якого День народження припадає на час туру отримує 1 БЕЗКОШТОВНУ факультативну екскурсію в турі

♦ Факультативна екскурсія надається зі списку Керівника групи, якщо такі передбачені в умовах туру.
♦ Знижка Раннього бронювання + Промокод + Бонус на День народження можуть сумуватись в одному турі.
♦♦  Бонуси від Турбаза не сумуються із бонусом на День народження
♦♦  Бонус  не розповсюджується на бронювання груп туристів
♦   Бонус не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються під час екскурсії, походи в гори, послуги на екскурсії, сплав, політ на кулі чи на параплані, веломаршрути, гуцульські забави, поїздки на джипах та інші послуги.
♦   За наявності паспорту або свідоцтва про народження, де зазначена дата народження.
♦♦  Кількість акційних місць в турі обмежена.

Ми турбуємось про наших військових! Нашим незламним захисникам потрібні сили та відпочинок!

ДЛЯ УЧАСНИКІВ БД/ООС

-10% знижки від вартості туру

♦♦ Знижка надається в незалежності від терміну бронювання
♦♦ Бонуси від Турбаза, Раннє бронювання і Промокод не сумуються із знижкою для Учасників БД/ООС
♦♦   Знижка не розповсюджуються на бронювання груп туристів
♦  Знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються під час екскурсії, походи в гори, послуги на екскурсії, сплав, політ на кулі чи на параплані, веломаршрути, гуцульські забави, поїздки на джипах та інші послуги.
♦ За наявності посвідчення

 

 

 

Маєте запитання? зателефонуйте +380964630133

Умови програми «Отримай знижку на цей тур»

1. Основні умови
1.1 «Отримай знижку на цей тур» — це система лояльності (надалі – “Програма”), що являє собою комплекс маркетингових, організаційних та інших процедур, спрямованих на підтримання інтересу споживача до послуг у вигляді Знижки або Безкоштовної послуги. Одноразова знижка або Безкоштовна послуга надається при оплаті послуг (туру) в терміни зазначені в Підтвердженні. При неоплаті Замовлення/Бронювання в терміни вказані у Підтвердженні Адміністрація/Постачальник послуг має право відмовити у Знижці/Безкоштовній послузі.
1.2 Учасником Програми є Замовник послуг (далі – “Учасник”) – повнолітня фізична особа, що досягла 18 років, яка може бути одночасно Туристом та/або Іменинником та/або Учасником БД/ООС  або замовляти послуги для Туристів та/або Іменинників та/або Учасників БД/ООС.
1.3. Іменинник — особа у якої День народження припадає на час туру, яка вчасно підтвердить це відповідними документами.
1.4. Учасник БД/ОСС — особа, яка володіє даним посвідченням і відповідно це підтвердить.
1.5. Знижка — це тимчасове зменшення ціни туру для всіх осіб в одному Замовленні/Бронюванні або для конкретної особи зважаючи на умови Програми, що реалізується Учаснику. Знижка не може бути видана у вигляді валюти.
1.6. Безкоштовна послуга — це послуга у вигляді факультативної екскурсії, яку може обрати Іменинник, під час туру зі списку, який визначений Організатором та/або Керівником групи.
1.7. Факультативна екскурсія – це екскурсія, яка не входить у вартість туру. Проводиться у вільний час та має мінімальну кількість туристів для її проведення.
1.8. «Отримай знижку на цей тур» — діє на всі автобусні тури Україною з Києва, Житомира, Рівного, за УМОВИ якщо в турі є рекламний банер «Отримай знижку на цей тур».
2. Участь у Програмі
2.1. При вступі до Програми кожен Учасник погоджується з Правилами Програми шляхом Замовлення послуг/Оплати та може відмовитись від участі в Програмі в будь-який момент.
2.2 Датою початку участі в Програмі є дата Замовлення, при умові, якщо Учасник вже надав необхідні паспортні дані або дані свідоцтва про народження, де зазначена дата народження та підтвердив їх дійсність за допомогою фото або скан-копії таких документів, чи іншим шляхом з яким погодилась Адміністрація/Постачальник послуг. Виконавши умови викладені вище для Туриста(ів) та/або Іменинника(ів) та/або Учасника(ів) БД/ООС надається право взяти участь в даній Програмі.
2.3. Беручи участь в Програмі Учасник погоджується з тим, що «Раннє бронювання», «Промокод», «Бонуси від Турбаза», «Бонус на День народження», «Знижка Учасникам БД/ООС» можуть сумуватись та/або частково сумуватись та/або не сумуватись відповідно до умов Програми.

Учасник погоджується також з  тим, що дані умови Програми не розповсюджуються на бронювання груп туристів, послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об’єкти, які відвідуються під час екскурсії, походи в гори, послуги на екскурсії, сплав, політ на кулі чи на параплані, веломаршрути, гуцульські забави, поїздки на джипах та інші послуги, а також з тим що кількість наданих місць в одному турі на одну дату обмежена і Адміністрація/Постачальник послуг може відмовити у наданні Знижки/Безкоштовної послуги.
2.5. Всі зміни та доповнення до Правил та умов Програми офіційно публікуються на сайті tourbaza.com.ua і вступають в силу з моменту публікації.
2.6. Учасник Програми погоджується з тим, що можуть бути застосовані додаткові умови у даній Програмі на власний розсуд Адміністрації/Постачальника послуг.
3. Права та обов’язки
3.1. Програма регулює відносини Адміністрації/Постачальника послуг та Учасника Програми відповідно до умов цих Правил, якщо інше не передбачено.
3.2. Програма є відкритою для участі всіх Учасників, які мають на це право, згідно цих Умов.
3.3. Адміністрація/Постачальник послуг залишає за собою право виключити будь-якого Учасника Програми у випадку: порушення Правил та умов Програми або Договору публічної-оферти/Правил Постачальників послуг; умов та тарифів; Політики конфіденційності; чинного законодавства. Адміністрація залишає за собою право відмовити в участі в Програмі будь-якому Учаснику або потенційному Учаснику у випадку: посягання на права і свободи, честь і гідність будь-кого із працівників Компанії/Постачальників послуг чи інших Туристів; застосуванню ненормативної та грубої лексики, створенню конфліктної ситуації та/або на свій розсуд.
3.4. Адміністрація/Постачальник послуг залишає за собою право відмінити або змінити всю Програму, або її частину в будь-який час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього. Адміністрація/Постачальник послуг не несе відповідальності за будь-які збитки та незручності, що виникають в наслідок таких змін.
3.5. Адміністрація/Постачальник послуг Програми не несе відповідальності за виконання зобов’язань Учасника, пов’язаних з участю Учасника в Програмі.
3.6. В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Програми, Адміністрація/Постачальник послуг керується цими Правилами, якщо інші не передбачено.
3.7. Учасник зобов’язаний самостійно здійснювати контроль за наданою/не наданою Знижкою або Безкоштовною послугою Адміністрацією/Постачальником послуг. Якщо Учасник не повідомив завчасно про бажання отримати таку Знижку або Безкоштовну послугу, або не надав відповідні документи Іменинника(ів)/Учасника(ів) БД/ООС, він не має права пред’явити претензію стосовно цього Адміністрації/Постачальнику послуг.