Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

ГоловнаУсі Сервіси → Подарунковий сертифікат на подорож Україною і Європою

Подарунковий сертифікат

П одарунковий сертифікат на подорож Україною і Європою дуже цікавий подарунок. Його можна подарувати на День народження, на Весілля, на річницю, на День Святого Валентина, на 8 Березня чи просто на знак уваги коханій людині, рідним, другу, подрузі чи колегам. Це універсальний подарунок, він ніколи не буде не доречним. Це настрій, відпочинок, який всім так необіхдний!

Переваги подарункового сертифікату

Можна обрати будь-який тур

Будь-яка дата туру або тур з відкритою датою

Можна оформити подарунковий сертифікат на будь-яку суму

Подарунковий сертифікат може бути іменний або на кількість туристів

Можна змінити подорож та дату (за узгодженням)

Ви можете написати особисте побажання, тому/тим кому даруєте

Можна замінити учасників туру, навіть якщо поданковий сертифікат іменний (за узгодженням)

Оформлення в електронному вигляді та виготовлення в паперовому вигляді БЕЗКОШТОВНО

Як виглядає подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат іменний

Ви можете зазначити ім’я та прізвище, хто буде подорожувати

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат виданий на кількість туристів

Ви можете зазначити кількість, замість імені та прізвища

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат на свято

Ви можете подарувати на будь-яку святкову дату

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат з відкритою датою

Ви можете зазначити відкриту дату на тур, хто буде подорожувати

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат на суму коштів

Ви можете придбати сертифікат на суму коштів

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат з коментарем

Ви можете зазначити коментар або додати побажання

* Серифікат може відрізнятись від того що зображено на цій сторінці. Дані подарункові сертифікати є зразками.
* Всі імена та прізвища є вигаданими і не містять персональної інформації. Дані Ваших отриманих подарункових сертифікатів є конфіденційною інформацією.

Подаруйте емоції
від цікавої подорожі
Оформлення та виготовлення в безкоштовне

Замовити сертифікат

  Запитання - відповіді:

  Як дізнатися чи є вільні місця на тур?

  Ви можете дізнатися будь-яким зручим для вас способом: Служба турботи про клієнтів / Viber / телефоном / електронна адреса.
  Повідомте менеджеру/оператору назву туру, дату та кількість учасників туру.

  Як замовити Подарунковий сертифікат?

  Сертифікат можна замовити на сайті на сторінці https://tourbaza.com.ua/podarunkovyi-sertyfikat/ заповнивши форму або забронювавши тур на сайті/в чаті/в телефоні чи в месенджері. Повідомте менеджеру, що Ви бажаєте оформити подарунковий сертифікат.

  Чи є оформлення та виготовлення подарункового сертифіку БЕЗКОШТОВНО?

  Так, оформлення в елекронному вигляді чи в паперовому вигляді подарункового сертифікату є безкоштовним. Постачальник послуг не оплачує вартість будь-якої доставки, якщо у паперовому вигляді. Доставка сплачується Замовником.

  * На період дії воєнного стану в Україні оформлення подарункового сертифікату тільки в електронному вигляді.

  Як Вам оплатити?

  Оплатити Замовлення з оформленням Подарункового сертифікату можна протягом 3-х банківських днів з моменту підтвердження в розмірі 100%, якщо інше не передбачено Постачальником послуги.

  ДЕТАЛЬНІШЕ як оплатити тур у розділі “Зручні способи оплати” https://tourbaza.com.ua/sposoby-oplaty/

  Коли я отримаю Подарунковий сертифікат?

  Якщо Ви здійснили Замовлення, внесли уточнення до оформлення та виготовлення Подарункового сертифікату з менеджером та здійснли оплату, сертифікат виготовляється протягом 1-3 днів. В разі термінового Замовлення, протягом декількох годин, після оплати/зарахування коштів на рахунок Постачальника послуг, якщо це технічно можливо.

  Подарунковий сертифікат надсилається на електронну адресу чи месенджер Замовника за узгодженням.

  Куди звернутись та що робити далі Туристу(ам), якому(им) подарували сертифікат?

  Турист(и), котрим подарували сертифікат мають звернутись до Постачальника послуг та повідомити номер, який зазначений на сертифікаті. У випадку втрати сертифікату Прізвище та ім’я, хто подарував сертифікат.
  Далі узгодити дату та назву туру, якщо сертифікат з відкритою датою або на певну суму коштів і надати дані для страхування, якщо воно входить до даної послуги.

  Скільки діє Подарунковий сертифікат з відкритою датою або на суму коштів?

  6 (шість) місяців з дати оформлення подарункового сертифікату, якщо інше не буде передбачено чи узгоджено з Постачальником послуг.

  На яку дату можна використати Подарунковий сертифікат з відкритою датою?

  Подарункові сертифікати, які мають відкриту дату, можуть бути використані на будь-яку дату, яка запланована у розкладі на певну подорож за наявності вільних місць.
  У випадку індивідуального туру, дата може бути будь-яка, якщо це можливо.

  Чи є скасування турів?

  Зазвичай, всі тури відбуваються за розкладом, але на жаль не все завжди залежить лише від нас. Попит та сезонність просимо враховувати)
  Ми завчасно повідомляємо Туристів про скасування туру та пропонуємо альтернативні тури і за можливістю з бонусами.
  У випадку, якщо Турист відмовляється від альтернативних турів, можна обрати депозит коштів в розмірі, який був сплачений по даному Подарунковому сертифікаті та використати їх на будь-який інший тур та дату.

  Чи можна повернути кошти Туристу(ам), яким подаровано Подарунковий сертифікат замість подорожі?

  Подарунковий сертифікат не може бути засобом платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу, а також не може бути переведений в грошовий еквівалент чи виданий Туристу(ам) готівковими коштами або безготівковим шляхом.

  Не знайшли відповіді на своє запитання?
  Чат, Контакти Турбаза

  Спілкуйтесь з нами у чаті

  Для Вас працює

  Умови програми «ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФКАТ ВІД & TOURUA»

  1. Основні визначення
  1.1 «Подарунковий сертифікат від TOURUA» — це документ, що підтверджує платіж у вигляді передоплати за послугу чи різного роду послуги в зазначених у ньому Постачальників послуг (підприємствах), на суму, що еквівалентна номіналу сертифіката або суму окремої послуги/послуг, що там зазанчені на момент його придбання.
  1.2 Учасником є Замовник послуг (далі – “Замовник”) – повнолітня фізична особа, що досягла 18 років. Отримувачем послуг є Турист(и), яким Замовник подарував Подарунковий сертифікат (далі – “Отримувач послуг/Турист(и)”).
  1.3. Номер Подарункового сертифікату, який придбав Замовник є в Системі та одночасно є номер Замовлення/Бронювання послуги – набір цифр, який присвоюється Адміністрацією.
  2. Участь у придбанні Подарункового сертифікату
  2.1. При оформленні/придбанні Подарункового сертифікату Замовник погоджується з умовами Договору публічної оферти та Політикою конфіденційності, що розміщені на цьому сайті шляхом Замовлення послуг. Придбавши та подарувавши Подарунковий сертифікат Туристу(ам) Замовник надає згоду від їхнього імені на обробку персональних даних осіб, яким було подаровано Подарунковий сертифікат. Передача даних є добровільною.
  2.2 Всі зміни та доповнення до Правил та умов додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від TOURUA» офіційно публікуються на сайті tourbaza.com.ua і вступають в силу з моменту публікації.
  3. Права та обов’язки
  3.1. Відносини Адміністрації та Замовника/Туриста(тів) додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від TOURUA» регулююється відповідно до умов та цих Правил, а також Договору публічної оферти та Політики конфіденційності.
  3.2. Адміністрація залишає за собою право припинити відносини в односторонньому порядку без компенсації Замовнику/Туристу(ам) у випадку порушення Правил та умов додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від TOURUA» або Договору публічної-оферти/Правил Постачальників послуг, умов та тарифів та/або Політики конфіденційності. Адміністрація залишає за собою право відмовити в наданні додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від TOURUA» будь-якому потенційному Замовнику на свій розсуд.
  3.3. Адміністрація залишає за собою право відмінити або змінити додаткову послугу «Подарунковий сертифікат від TOURUA», або її частину в будь-якій час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього. У випадку припинення (зупинення) дії додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від TOURUA», замовлені та/або оплачені послуги можуть бути використані

  протягом одного календарного місяця, після повідомлення Замовнику та/або Туристу(ам), які беруть участь у додатковій послузі «Подарунковий сертифікат від TOURUA» про її припинення (зупинення).
  Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки та незручності, що виникають в наслідок таких змін.
  3.4. В усіх питаннях, щодо відносин із Замовником та/або Туристом(ами) додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від & TOURUA», Адміністрація керується цими Правилами, Договором публічної офрети, Політикою конфіденційності якщо інші не передбачено.
  3.5. Адміністрація має право внести інші оправдані зміни та умови щодо додаткової послуги «Подарунковий сертифікат від & TOURUA» без опублікування на сайті.
  4. Нарахування бонусів за додаткову послугу «Подарунковий сертифікат від & TOURUA» за Системою Програми лояльності «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА & TOURUA»
  4.1. Нарахування бонусів відбувається в режимі онлайн за Системою «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА & TOURUA».
  4.2. Нараховані бонуси реєструються і підсумовуються на рахунку Замовника, якщо інше не буде узгоджено додатково із Замовником та/або Туристом(ами).
  4.3. Накопичені бонуси не можуть бути засобом платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу, а також не можуть бути переведені в грошовий еквівалент чи видані Учаснику  цієї Системи готівковими коштами.
  4.4 Бонуси нараховуються по Вашому замовленню, після здійснення мандрівки та/або окремої послуги і в подальшому можуть бути списані на тури Україною, якщо інше не передбачено в послугі, яка замовляється Учасником.
  4.5 Кожному Учаснику Системи рекомендується слідкувати за нарахуванням бонусів на особистому рахунку.
  4.6. Бонуси нараховуються в розмірі 1% від вартості оплаченого Замовлення або окремої послуги. Бонуси не нараховуються на неоплачене або неправильно оплачене Замовлення, а також на авансову оплату. Розмір Бонусу, який нараховується, може бути змінений Адміністрацією у будь-який момент час без попереднього повідомлення Учасника.
  Бонуси на рахунку Учасника, визначають поточний об’єм прав Учасника на отримання Винагород з розрахунку 1 (один) БОНУС дорівнює 1 (одній) гривні вартості Винагороди.
  4.7 При отриманні Винагороди Учасником проводиться списання бонусів із рахунку Учасника Системи. Списання відбувається в режимі реального часу.
  4.8 У випадку виникнення в Учасника питань щодо поточних нарахувань бонусів, Адміністрація залишає за собою право дати відповіді протягом 30 календарних днів.

  Приєднуйтеся до Viber-спільнот на вибір, щоб дізнаватися про акції та новинки!