Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

ДОГОВІР

повернутися до розділу

Дякуємо, що відвідали сайт tourbaza.com.ua (надалі «Сайт»).

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Про надання послуг, замовлених на сайті tourbaza.com.ua

1. Преамбула договору

1.1 Перед тим, як користуватися цим Сайтом, ми просимо вас уважно ознайомитися з умовами, викладеними далі у договорі публічної оферти (надалі «Договір»). Цей Договір містить важливу інформацію щодо використання Сайту, та важливу інформацію та застереження щодо надання послуг, які Ви можете отримати за допомогою цього Сайту. Ви зобов’язуєтеся самостійно ознайомлюватися з цим Договором перед кожним використанням Сайту.  Якщо Ви не погоджуєтеся із викладеними у Договорі умовами, Ви не повинні користуватись Сайтом і при можливості його покинути.

2. Визначення термінів

2.1 Договір публічної оферти є публічним та, згідно ст.633, 641 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх споживачів, беззастережне прийняття умов якого (користування сайтом, заповнення будь-яких форм, створення Замовлення/Бронювання, заявок, оплата будь-яким способом відповідно до ч.2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом даного Договору між Користувачем/Замовником і Адміністрацією та засвідчує факт його укладання.

2.2 «Адміністрація Сайту» – (надалі «Адміністрація») веб-сайту tourbaza.com.ua (ФОП ГАЛИЧ С.В. Номер запису в Єдиному державному реєстрі: 2 001 000 0000 001653, адреса місцезнаходження: 04050, м. Київ, Юрія Іллєнка 81А) інформація про установчі документи міститься за цим посиланням, — фізична особа-підприємець, який проводить обслуговування Сайту, якому належать майнові та немайнові права на сайт, і який наділений правами та обов’язками згідно цього Договору. Адміністрація  може також означати разом чи окремо партнери, які мають право надавати послуги, згідно цього Договору та уповноважені приймати платежі за послуги від Замовників.

2.3 «Сайт» — відкритий для вільного візуального ознайомлення будь-якою особою, публічно доступний веб-сайт, що належить Адміністрації, розташований в мережі Інтернет за адресою tourbaza.com.ua, разом з усіма сторінками, субдоменами, а також сайтами-субдоменами Сайту за допомогою якого забезпечується: відображення інформації для Користувачів/Замовників про Послуги/Додаткові послуги; надання технічної можливості створення Бронювання/Замовлення, яка доступна на цьому Сайті, відповідно до умов Договору.

2.4 «Акцепт оферти» — відповідь Користувача/Замовника Сайту про прийняття цього Договору шляхом вчинення наступних дій: продовження користування цим Сайтом (доступ чи повторний доступ до Сайту), та/або реєстрація/авторизація на Сайті, та/або створення Бронювання/Замовлення чи замовлення Додаткових Послуг, та/або направлення запиту у Службу турботи про клієнтів, та/або залишення відгуку на Сайті, та/або надсилання повідомлення за допомогою електронних засобів зв’язку в тому числі, але не виключно: (i) електронна пошта та (i) sms-повідомлення (тут і надалі включає в себе разом чи окремо: sms-повідомлення, viber-повідомлення чи повідомлень іншого типу чи способу передачі) на засоби зв’язку, що вказані на сайті, оплата Замовлення/Бронювання. Акцепт оферти означає повне безумовне та без будь-яких змін прийняття Користувачем/Замовником умов, викладених у Договорі. Акцепт оферти породжує правові наслідки для сторін відповідно до умов визначених у Договорі.

2.5 «Продавець», «Турагент», «Туроператор», «Турсубагент», «Перевізник» (надалі «Постачальник послуг») – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані ним послуги. Постачальником послуг може бути, як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про послуги на Сайті. Найменування Постачальника послуг вказується на сайті та/або в Замовленні. За результатами обробки Замовлення Постачальником послуг Замовнику направляється підтвердження Замовлення у Особистому кабінеті  “Мій обліковий запис” та/або у вигляді скан-копії або створеній у будь-якій матеріальній формі у тому числі в електронній за допомогою електронних засобів зв’язку (уточнення деталей замовлення, інформація для оплати) або відмову в підтвердженні Замовлення. У разі неможливості підтвердження Замовлення Замовник може створити нове Бронювання/Замовлення.

2.6 «Користувач» –  фізична особа, яка досягла 18-річного віку, що наділена повною цивільною дієздатністю відповідно до вимог Цивільного кодексу України, що використовує даний Сайт та/або його окремі інструменти та модулі, та погодилась з умовами Договору.

2.7 «Замовник» – особа, яка здійснює Бронювання/Замовлення на Сайті або будь-яким іншим шляхом, який вказано у даному Договорі, діючи добровільно, підтверджує, що перебуває при здоровому розумі та ясній пам’яті, розуміє значення своїх дій, усвідомлює правові наслідки укладення цього правочину, підтверджує досягнення 18-річного віку, законне користування банківською карткою та платіжними системами, яка беззастережно і безумовно приймає (акцептує) умови цього Договору.

2.8 «Платник» – особа, яка здійснює оплату Бронювання/Замовлення.

2.9 «Турист» – особа для якої замовляються Послуги та/або Додаткові послуги, яка слідує разом із Замовником, або особами, для яких Замовник здійснює Замовлення, комплексу Послуг та/або Додаткових послуг. Замовник може одночасно виступати Замовником і Туристом по Замовленню.

2.10 «Постачальник Послуг» —  особа, яка виступає безпосереднім продавцем Послуги або надає туристичні, дозвільні та інші послуги, доступні на Сайті та/або розроблені для Замовника індивідуально, або яка діє як посередник щодо надання послуг на умовах партнерських/агентських/субагентських та інших договорів з Адміністрацією.

2.11 «Турагент» – юридична особа або фізична особа-підприємець, створена згідно із законодавством України, яка здійснює посередницьку діяльність з реалізації Туристичного продукту Туроператорів.

2.12 «Туроператор» – юридичні особи, створені згідно із законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність, з котрими Турагент уклав агентські договори на реалізацію туристичних послуг;

2.13 «Турсубагент» – юридична особа або фізична особа-підприємець, створена згідно із законодавством України, яка здійснює посередницьку діяльність з реалізації Туристичного продукту Туроператорів, через Турагента.

2.14 «Перевізник» — особа, яка виступає безпосереднім продавцем Послуги або надає Послугу з перевезення Пасажирів, обрану та/або оплачену за Замовленням, який діє на умовах партнерських/агентських/субагентських та інших договорів.

2.15 «Правила Надання Послуг» – умови Постачальників Послуг, відповідно до яких здійснюється Замовлення/Бронювання, купівля, використання, анулювання, зміна та/або повернення відповідної Послуги та які є обов’язковими для ознайомлення, погодження та виконання Замовниками. Правила Надання Послуг встановлюються Постачальниками Послуг відповідно до їх власних комерційних умов, та відповідних вимог законодавства та міжнародних правил, які можуть застосовуватися до такого виду послуг.

2.16 «Запит» – звернення Користувача/Замовника, щодо уточнення будь-якої інформації, яка стосується послуг, які розміщені на Сайті та/або щодо уточнення будь-якої інформації індивідуального Замовлення послуг шляхом заповнення будь-яких форм на Сайті, та/або направлення запиту у Службу турботи про клієнтів та/або надсилання запиту на засоби зв’язку, що вказані на Сайті.

2.17 «Бронювання», «Замовлення» (надалі «Замовлення») — належним чином створений на Сайті запит та/або направлення запиту у Службу турботи про клієнтів та/або надсилання запиту за допомогою електронних засобів зв’язку на засоби зв’язку, що вказані на Сайті, самостійно обраних Замовником послуг, що передбачає закріплення обраної послуги за конкретною фізичною особою (або особами) та підтверджується і приймається Постачальником послуг. Будь-яке Замовлення буде вважатися прийнятим Постачальником послуг, після надсилання належного підтвердження від Постачальника послуг Замовнику. Замовлення може передбачати передоплату або повну оплату в момент його створення, або оплату у відведений для цього строк після його підтвердження.

2.18 «Підтвердження Замовлення» (надалі «Підтвердження») – підтвердження Замовлення надсилається Замовнику в Особистому кабінеті «Мій обліковий запис» та /або за допомогою електронних засобів зв’язку, через засоби зв’язку, що вказані на Сайті.

2.19 (п. 2.19) Неоплачене Замовлення вважається попереднім і тримається без оплати за Замовником на визначений період часу за наявності вільних місць в автобусі та/або готелі та/або наявності іншої окремої послуги, яка входить до складу Турпродукту/Туру/Послуги чи Додаткової послуги.

2.20 «Неоплачене Замовлення» – Постачальник послуг, який його сформував з урахуванням умов цього Договору та Правил Надання Послуг, має право скасувати після спливу строку, відведеного на його оплату та/або за відсутності можливості надати послугу згідно п.2.19.

2.21 «Послуга» – комплекс дій, що надається Замовнику Постачальником Послуг після його оплати. Обсяг Послуги та початок її надання обираються Замовником самостійно при створенні Замовлення із запропонованих на Сайті варіантів. Згідно з умовами цього Договору Постачальник Послуг не зобов’язаний надавати Замовнику будь-які інші послуги, окрім тих, що були вказані у Замовленні. Послуги і Додаткові Послуги разом чи окремо можуть вживатися у цьому Договорі як «Послуги».

2.22  Особистий кабінет Користувача/Замовника (надалі «Мій обліковий запис») – відомості, необхідні для ідентифікації Користувача при підключенні до Сайту, інформацію для авторизації Користувача в системі, за допомогою якого він може користуватися Сервісами Сайту (кабінет споживача та ін.). Користувач отримує доступ до акаунта Користувача ввівши на Сайті логін/пароль, які зазначені Користувачем при Реєстрації або внаслідок зміни в подальшому.

2.23 «Реєстрація» – процедура, протягом якої Користувач шляхом заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для користування Сайтом та сервісами сайту. Реєстрація вважається завершеною лише у випадку успішного проходження всіх її етапів згідно з опублікованими на Сайті інструкціями та шляхом створення індивідуального облікового запису (Акаунт/Профіль Користувача).

2.24 «Офісні години роботи Адміністрації — звичайні офісні години: 10.00-18.00, окрім суботи та неділі та державних вихідних днів, протягом яких виконують трудові функції. Офісні години можуть бути змінені, без попереднього попередження Користувачів та/або Замовників. Постачальники послуг мають право прийняти запит та/або Замовлення та/або надати послуги і в інший часовий проміжок доби. Ви можете надсилати свої запити до Служби турботи про клієнтів за телефоном: +38 (096) 463 01 33 (оплата згідно тарифів операторів), email: [email protected], Онлайн чат.

3. Загальні умови договору

3.1. Предметом цього Договору є надання Адміністрацією та/або Постачальником послуг/Перевізником (Продавцем) Замовнику й особам, що слідують разом із Замовником, або особам, для яких Замовник здійснює Замовлення, комплексу туристичних послуг, послуг з бронювання, оформлення, продажу Послуг та надання інших Додаткових послуг Адміністрацією та/або Постачальником послуг.

3.1.1. Усі терміни «туристичний продукт», «туристичний ваучер (путівка)», «тур», «туристичні послуги», «турист», «керівник туристичної групи», «гід», а також терміни, яким не дано визначення в цьому Договорі, використовуються та розуміються у відповідності з визначеннями, які встановлені в ст.1 Закону України «Про туризм» від 18.11.2003р., зі змінами і доповненнями.

3.1.2. Опис (програма), істотні умови конкретного Туру та/або Послуги та/або Додаткової послуги наведені на Сайті перед створенням Замовлення та доступні для ознайомлення Користовачу/Замовнику, в тому числі:
– період (дати початку і закінчення) надання Туристичного продукту/Туру/Послуги та/або Додаткової послуги або терміни (тривалість) надання послуг для Туристичних продуктів за запитом (без запланованих дат);
– час і місце відправлення та повернення (в разі забезпечення перевезенням);
– характеристика, категорія місць розміщення (у разі розміщення);
– відомості про харчування (при забезпеченні харчуванням);
– види екскурсійного обслуговування;
– та інші послуги, включені у вартість Туристичного продукту (в разі забезпечення) та/або Додаткової послуги;
– вартість Туристичного продукту/Послуги та/або Додаткової послуги;
– інші умови, що стосуються реалізації конкретного Туристичного продукту/Послуги та/або Додаткової послуги;
– інформація про страхування.

3.2. Замовник послуг здійснюючи Замовлення послуг підтверджує, що ознайомлений попредньо з істотними умовами Туру зазначеними в ст.20 Закону України «Про туризм».

3.3 Оплачуючи Замовлення Замовник підтверджує, що ознайомлений у наочній та доступній формі з усім необхідним інформаційним матеріалом, який містить необхідні за законодавством України інформацію про умови надання Туристичних послуг, в т.ч. і згідно ст.16, ст.19¹ Закону України «Про туризм» та розуміє його. Також Замовник засвідчує, що він ознайомлений та володіє всією необхідною інформацією:

про Адміністрацію та Постачальника послуг, їх місцезнаходження, поштові реквізити, контактний телефон та інші відомості відповідно до законодавства про захист прав споживачів;

про керівника групи та засоби зв’язку з ним у разі здійснення туристичної подорожі чи перебування неповнолітньої та/або малолітньої особи з метою встановлення законними представниками неповнолітньої або малолітньої особи прямого зв’язку з нею;

про час та місце проміжних зупинок і транспортних сполучень та категорію місця, яке Туристи/Пасажири займатимуть в певному виді транспортного засобу;

про види і тематику екскурсійного обслуговування, порядок здійснення зустрічей і проводів, супроводу Туристів;

про стан навколишнього природного середовища, санітарного та епідеміологічного благополуччя;

про назву, адресу та контактний телефон представництв Постачальника послуг або організації (організацій), уповноваженої на прийняття скарг і претензій Туристів/Пасажирів, а також адреси і телефони дипломатичних установ України у країні (місці) тимчасового перебування або місцевих служб, до яких можна звернутися у разі виникнення труднощів під час надання Послуг.

3.4 Постачальник послуг виступає, як посередник, між Замовником, з одного боку, і перевізниками, страховими компаніями, готелями, консульськими установами й іншими підприємствами та установами, які забезпечують Послуги та/або Додаткові послуги, з іншого боку. По угодах, оформлених Постачальником послуг, здобуває права і стає зобов’язаним Замовник, навіть якщо Постачальник послуг і був названий в Замовленні, чи вступив у безпосередні відносини по виконанню Замовлення, згідно умов цього Договору, зробивши юридичні дії (оплати, оформлення документів і т.д.).

3.4.1 Договір з Постачальником Послуг. Ви Замовник погоджуєтеся з тим, що всі договори про надання послуг Постачальниками Послуг, інформація про які доступна на Сервісах Сайту, укладаються Вами безпосередньо з Постачальниками Послуг. Ви погоджуєтеся та повністю усвідомлюєте, що ні за яких обставин Адміністрація не є стороною такого договору, укладеного між Вами та Постачальниками Послуг. Якщо Ви не погоджуєтеся  із Правилами Надання Послуг/Правилами тарифу та умовами таких договорів із Постачальниками Послуг, Ви не повинні створювати Замовлення Послуг. Погоджуючи із вказаними умовами, Ви несете повну та одноособову відповідальність за дотримання Правил Надання Послуг обраного Вами Постачальника Послуг та зобов’язуєтеся, в тому числі, але не обмежуючись: виконувати положення та умови купівлі Послуг, сплати всіх необхідних коштів в повному розмірі у встановлений час та відповідно до встановлених тарифів, такс, зборів, правил та обмежень Постачальника Послуг, умов анулювання, повернення та зміни Замовлення. Ви підтверджуєте, що ознайомилися та безумовно погоджуєтеся з договором-офертою Постачальника Послуги, якщо такий доступний на обраному Сервісі Сайту, де Ви здійснюєте Замовлення і який є окремим договором. Акцепт цього Договору не замінює акцепту договору-оферти Постачальника Послуг.

3.5 Повнота Договору. Цей Договір, а також будь-які політики та повідомлення Постачальника послуг, які пов’язані та можуть виникати на підставі умов цього Договору, бути доступними на Сайті чи надсилатися в електронних повідомленнях, як під час створення Замовлення, так і в будь-який інший час, складають цілісну угоду між Вами (Замовниками) та Постачальником послуг щодо користування Сайтом, створення Замовлень Послуг та замовлення Додаткових Послуг.

3.6. Прийняття Договору. Якщо Користувач/Замовник (і) продовжує користуватися цим Сайтом (отримує доступ чи повторний доступ до Сайту), та/або (i) реєструється на Сайті, та/або (i) створює Замовлення чи замовлення Додаткових Послуг, та/або (i) направляє запит у Службу турботи про клієнтів, надсилає повідомлення на електронну пошту вказану на Сайті та/або іншими засобами зв’язку зазначеними у цьому Договорі, залишає відгук на Сайті тощо:

та 3.6.1 підтверджує, що ознайомлений з умовами цього Договору та надає свою згоду діяти строго з урахуванням цих умов при користуванні Сайтом та створенні Замовлень та у випадку порушень, вказаних умов погоджується, що Адміністрація/Постачальник послуг має право вживати всіх необхідних заходів для усунення порушень та захисту своїх порушених прав відповідно до умов цього Договору та положень застосовного законодавства;

та 3.6.2. надає згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до умов захисту персональних даних (політик конфіденційності), викладених за цим посиланням;

та 3.6.3. Замовник зобов’язується забезпечити надання особам, що слідують разом із Замовником, або особам, для яких Замовник здійснює Замовлення, комплексу туристичних послуг або окремої Послуги на умовах даного Договору. Замовник підтверджує, що до моменту створення ним Замовнення повністю ознайомився з умовами цього Договору і прийняв (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).

3.7. Зміни умов Договору. Адміністрація на власний розсуд може час від часу вносити зміни до умов цього Договору. Адміністрація публікуватиме зміни на цьому Сайті, вказуючи дату останньої редакції цього Договору. Адміністрація не має зобов’язань повідомляти про внесення змін до Договору Користувачам/Замовникам, окрім як публікувати їх на цьому Сайті. Зміни вступають в дію з дати публікації Договору з відповідними змінами на Сайті. Користувач/Замовник зобов’язується самостійно та регулярно перевіряти оновлення умов Договору і його останньої редакції. Користувач/Замовник усвідомлює та погоджується, що явне прийняття цього Договору та/або використання цього Сайту після дати публікації змін означатиме повну та безумовну згоду зі зміненими умовами Договору.

3.8. Мова Договору та мова Сайту. Основною мовою Договору та Сайту є українська  мова, яка має переважну силу над іншими редакціями, доступними на Сайті. Інформацію на Сайті перекладено також російською мовою та іншими мовами лише з інформаційною метою та для зручності Користувача, який погоджується з такими умовами обслуговування на цьому Сайті. Здійснюючи Замовлення Замовник погоджується із такими умовами викладення інформації про Правила Надання Послуг  та зобов’язується самостійно з ними ознайомлюватися та отримувати консультацію щодо тексту, умов та коректності перекладу на вибрану Користувачем/Замовником мову до моменту створення Замовлення. Якщо виникають  питання, щодо умов викладених у Правилах Надання Послуг Замовник/Користувач зобов’язуєтеся отримати консультацію за допомогою зв’язку вказану на Сайті та/або іншими засобами зв’язку зазначеними у цьому Договорі. Створення Замовлення підтверджує безумовну згоду з Правилами Надання Послуг і Замовник несете одноособову відповідальність за всі ризики пов’язані із замовленням Послуг відповідно до погоджених умов. При Замовленні Послуг (однієї чи кількох) Замовник зобов’язується самостійно перевіряти, чи Правила Надання Послуг для кожної окремої Послуги не суперечать одне одному. Цим Замовник підтверджує, що умови цього Договору, Правила надання Послуг для кожної окремої Послуги, та будь-які інші повідомлення та інформація на Сайті викладені  ясно, всебічно, однозначно та в наочній та доступній формі. Якщо у Користувача/Замовника виникають питання щодо викладеної інформації на Сайті та у Договорі, він має звернутися до Адміністрації чи Постачальника послуг.

3.9 Передумови надання Послуг та Додаткових Послуг Адміністрації. Адміністрація надає можливість Замовлення/Бронювання Послуг на Сайті на умовах партнерських, агентських, субагентських та інших договорів із Постачальниками Послуг. При створенні Бронювання на Сайті, Замовник вступаєте в прямі договірні відносини з Постачальниками Послуг. З моменту оформлення Замовлення, Адміністрація діє виключно як посередник, між Замовником та відповідними Постачальниками Послуг. Адміністрація лише передає деталі Замовлення/Бронювання і не є Постачальником чи співпостачальником замовлених Послуг, не може впливати на умови надання Послуги їх безпосереднім виконавцем та не несе відповідальності у разі порушення ними умов надання Послуг. Постачальники Послуг, які надають туристичні, дозвільні та інші Послуги і які доступні на Сайті, є незалежними підрядниками, і не є агентами чи співробітникам Адміністрації.

3.10 Претензії і позови, предметом яких є якість Туристичного продукту/Туру/Послуги та/або Додаткової послуги, в тому числі претензії і позови, що пов’язані з ненаданням або поданням неналежної інформації про Туристичний продукт/Тур/Послугу та/або Додаткову послугу, пред’являються Замовниками безпосередньо Постачальнику послуг і підлягають розгляду Постачальником послуг.

3.11 Відповідальність за надання Послуг несе безпосередній Постачальник Послуг посилаючись на п.3.4.

3.12 Додаткові Послуги Адміністації надаються відповідно до умов роботи Адміністрації визначених у Договорі та породжують правовідносини безпосередньо, між Користувачем/Замовником та Адміністрацією.

3.13 Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач/Замовник добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, паспортні дані, з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур’єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього Замовлення на сайті.

4. Правила та умови використання Сайту та надання послуг

4.1 Застереження та правила щодо використання Сайту. Якщо Користувач/Замовник продовжує користуватися цим Сайтом, він погоджуєтеся із наступними обов’язковими правилами та застереженнями щодо використання Сайту:

4.1.1 Користувач/Замовник є фізичною особою, яка досягла 18 (вісімнадцяти) років, володіє повною правоздатністю і дієздатністю та має право вступати у договірні відносини з Адміністрацією/Постачальниками Послуг та третіми особами, згідно умов Договору.

4.1.2 Користувач/Замовник зобов’язується створювати Замовлення Послуг і використовувати Послуги відповідно до Правил Надання Послуг, самостійно обраних Постачальників Послуг, які надають конкретну Послугу, а також використовувати Додаткові Послуги на умовах цього Договору та інформації, отриманої на підставі цього Договору.

4.1.3 Ви погоджуєтеся та визнаєте, що будь-яка інформація на Сайті, Сервіси Сайту та Система Бронювання надаються Вам на умовах «як є і як доступно» і не можуть трактуватися як скеровування до дій чи явну рекомендацію чи перевагу одному із Постачальників Послуг. Ви використовуєте цю інформацію та технічні можливості Сайту на власний ризик та без будь яких гарантій від Адміністрації. Ви погоджуєтесь з тим, що самостійно та усвідомлено здійснюєте вибір послуг та  несете відповідальність за всі свої дії та бездіяльність, що грунтуються на інформації, розміщеній на Сайті, а також інформації, наданої Адміністрацією/Постачальником послуг. Перед прийняттям будь-яких рішень Користувач/Замовник зобов’язуєтесь самостійно вивчити всю доступну інформацію про послуги (у тому числі ту, на яку йде відсилання до зовнішніх джерел інформації), і отримати консультацію у кваліфікованого фахівця чи отримати інформацію з інших доступних джерел.

4.1.4 Користувач використовує цю інформацію та технічні можливості Сайту на власний ризик та без будь яких гарантій від Адміністрації. Користувач несе відповідальність за будь-яку шкоду, спричинену комп’ютеру Користувача та його даним. Адміністрація не несе жодної відповідальності, в тому числі і за відповідність Сайту цілям та меті Користувача.

4.1.5 Замовник погоджуєтесь з тим, що самостійно та усвідомлено здійснюєте вибір послуг та  несе відповідальність за всі свої дії та бездіяльність, що грунтуються на інформації, розміщеній на Сайті, а також інформації, наданої Адміністрацією.

4.2 Персональні дані. Користувач/Замовник погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті та/або Замовлення послуг та/або надсилання запиту на засоби зв’язку зазначеними у цьому Договорі, Адміністрація сайту та/або Постачальник послуг буде направляти на електронну адресу Користувачів листи і/або повідомлення, в тому числі, рекламного характеру. Разом з цим, зобов’язуються не передавати електронні адреси, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

4.2.1 Замовник зобов’язуєтеся своєчасно надати та підтверджує, що вся інформація та анкетні дані надані при реєстрації та в терміни, зазначені в Замовленні Постачальником послуг на здійснене Замовлення та кожне нове здійснене Замовлення є достовірними, точними, актуальними та повними даними про себе, як Замовника й осіб, що слідують разом із Замовником, або осіб, для яких Замовник здійснює Замовлення на цьому Сайті чи іншими засобами зв’язку, що зазначені в даному Договорі, в тому числі:
–           достовірні відомості з місця роботи/навчання Туристі та/або осіб для яких замовлено Замовником послуги (якщо такі необхідні);
–           інформацію про порушення законодавства, митного та/або візового режиму з боку Туристів та/або осіб для яких замовлено Замовником послуги, якщо такі порушення мали місце в минулому;
–           інформацію про медичні протипоказання, які перешкоджають здійсненню подорожі, якщо такі протипоказання мають місце.

4.2.2 Замовник зобов’язаний оновлювати свої контактні та персональні дані, вказані у розділі «Мій обліковий запис», слідкувати за їх точністю та актуальністю.

4.2.3 Замовник, враховуючи вимоги Закону України «Про захист персональних даних», підтверджує та надає Адміністрації згоду на обробку персональних даних Замовника та осіб, що слідують разом із Замовником, або осіб, для яких Замовник здійснює Замовлення, які були або будуть передані Постачальнику послуг у зв’язку або на виконання даного Договору та замовлення Турпродукту/Туру/Послуги та/або Додаткової послуги.

4.2.4 Замовник  засвідчує  і  гарантує,  що  він  має  всі  необхідні  правові  підстави  для  передачі  вищезгаданих  персональних  даних Адміністрації для їх подальшої обробки з метою організації та надання особам для яких Замовник здійснює Замовлення будь-яких Туристичних послуг/Послуг та/або Додаткових послуг, без будь-якого обмеження строком та способом, у т.ч. для їх використання і поширення, зміни, передачі чи надання доступу до них третім особам у випадках, передбачених чинним законодавством України, а також для передачі Адміністрацією персональних даних для обробки третім особам та здійснення відносно них будь-яких інших дій, якщо це пов’язано із захистом прав Адміністрації та/або Постачальника послуг, або якщо це необхідно для реалізації Адміністрації та/або Постачальника послуг прав та обов’язків, передбачених законом.

4.2.5 Замовник звільняє Адміністрацію/Постачальника послуг від будь-якої відповідальності, у тому числі за будь-яку моральну шкоду, майнові збитки, не отримані доходи (вигоду), завдані будь-яким особам внаслідок будь-яких суперечок, претензій, вимог або судових спорів щодо або у зв’язку з персональними даними. Замовник приймає на себе повну відповідальність перед такими третіми особами, у тому числі за відшкодування збитків та шкоди.

4.2.6 Замовник зобов’язується відшкодувати Адміністрації/Постачальнику послуг будь-які майнові збитки, моральну шкоду, не отримані доходи (вигоди), в т.ч. судові витрати та витрати на консультаційні послуги, що виникли внаслідок порушення Замовником зазначених вище засвідчень і гарантій, або у разі задоволення судом позову до Адміністрації/Постачальника послуг про відшкодування збитків або шкоди у зв’язку з переданими Замовником персональними даними.
Вищенаведені зобов’язання, засвідчення і гарантії є необмеженими строком, вони є безумовними і безвідкличними.

4.3 Ваші дані. Ви (Користувач/Замовник) підтверджуєте, що вся інформація, надана Вами на цьому Сайті, у тому числі інформація, вказана при реєстрації є достовірною, точною, актуальною та повною. Ви зобов’язуєтеся своєчасно оновлювати свої контактні та персональні дані, вказані у розділі «Мій обліковий запис», слідкувати за їх точністю та актуальністю. Ви підтверджуєте, що вся інформація про Замовника/Туристів/Пасажирів, надана Вами при створенні Замовлення або у подальшому надіслана Адміністрації/Постачальнику послуг на засоби зв’язку, що вказані на сайті та вказані в цьому Договорі і Адміністрацією/Постачальником послуг було підтверджено їх отримання,  є достовірною, точною, актуальною та повною. Ви зобов’язуєтеся перевіряти чи збережені змінені дані, що відмінні від даних, збережених у Розділі «Мій обліковий запис» перед замовленням послуг (оновлювати  сторінки Сайту) до моменту підтвердження Замовлення та його оплати. Ви несете повну та одноосібну відповідальність за інформацію, передану Вами в Систему Бронювання з метою створення Замовлення і його оплати. Інформація, яку Ви Замовник надаєте для отримання Послуг/Додаткових Послуг Адміністрації/Постачальнику послуг, в т.ч. персональні та інші дані Туристів/Пасажирів, вводяться Вами самостійно.

4.4 Електронні засоби зв’язку. Ви (Користувач/Замовник) погоджуєтеся на використання електронних засобів зв’язку в тому числі, але не виключно: (i) електронна пошта та (i) sms-повідомлення (тут і надалі включає в себе разом чи окремо: sms, push-повідомлення, viber-повідомлення чи повідомлень іншого типу чи способу передачі на вказаний Вами на Сайті номер телефону) в процесі користування Сайтом, надання доступу до розділу «Мій обліковий запис», створення Бронювання/Замовлення та отримання інформації про послуги, а також на електронну доставку повідомлень (електронна пошта, sms повідомлення, viber-повідомлення), пов’язаних із користуванням Сайтом, Замовленням Послуг чи Додаткових Послуг Адміністрації/Постачальника послуг. Для коректного створення Замовлення/Бронювання та отримання Послуг чи Додаткових Послуг Вам необхідно вказати правильну (коректну) адресу електронної пошти та правильний (коректний) номер мобільного телефону. Ви несете повну та одноосібну відповідальність за надання таких даних. Адміністрація/Постачальник послуг не зобов’язана перевіряти та не несе відповідальності за будь-яку неправильну або написану з помилкою адресу електронної пошти, чи неправильно вказаний номер мобільного телефону, чи налаштування Вашого поштового сервісу (спам фільтри та інше), та відповідно за неотримання Вами (Користувачем/Замовником) повідомлень щодо створеного Бронювання/Замовлення чи замовлення Додаткових Послуг Адміністрації, в тому числі, але не виключно, повідомлень про зміни в даті та (або) часу вильоту (виїзду) та прильоту (прибуття) рейсу, про відміну рейсу та ін. Внесення змін та виправлення помилок у адресі електронної пошти чи номері мобільного телефону (якщо така можливість технічно доступна на Сайті) проводиться Користувачем/Замовником самостійно у розділі «Мій обліковий запис» або, якщо це можливо, Службою турботи про клієнтів відповідно до запиту Користувача/Замовника та його ідентифікації. У випадку направлення Адміністрацією/Постачальником послуг листів, повідомлень, сповіщень на вказаний Вами при створенні реєстрації/Замовлення/Бронювання на Сайті неправильний (або написаний з помилкою) адрес електронної пошти/номер мобільного телефону Ви несете повну та одноосібну відповідальність, в тому числі юридичну, і ризики, пов’язані з можливими наслідками використання неправильної адреси електронної пошти/неправильного номера мобільного телефону, в тому числі за дії третіх осіб.

4.4.1 Ви погоджуєтеся з тим, що Адміністрація може моніторити та записувати телефонні дзвінки, що надходять до Служби турботи про клієнтів та за телефонами, які вказані на Сайті та здійснювати вибірковий аудит електронного листування для забезпечення належного рівня обслуговування та підвищення кваліфікації персоналу та виконання зобов’язань чи використання прав, передбачених цим Договором, а також використання, реалізації та захисту своїх прав та законних інтересів, пов’язаних з правовідносинами, що виникають на підставі цього Договору.

4.4.2 Легітимність електронних повідомлень та даних Системи Бронювання. Ви погоджується та підтверджуєте, що (i) всі надіслані Вам повідомлення за допомогою електронних засобів зв’язку через Сайт, або Службою турботи про клієнтів, електронна пошта та (i) sms-повідомлення (тут і надалі включає в себе разом чи окремо: sms, push-повідомлення, viber-повідомлення чи повідомлень іншого типу чи способу передачі на вказаний Вами на Сайті номер телефону) відповідно до вашого запиту (або у інший спосіб, погоджений Сторонами) прирівнюються до  комунікації на паперових носіях; та (i) всі електронні та системні дані, що зберігаються у Системі Бронювання Адміністрації, разом чи окремо є обов’язковими, належними і достатніми доказами при вирішенні можливих претензій/суперечок, що виникають із або у зв’язку з виконанням цього Договору. 

4.5 Порядок подання та розгляду рекламацій. Ви (Користувач/Замовник) можете відправляти всі свої запитання, коментарі, пропозиції, відгуки та претензії щодо Сервісів та інформації на Сайті Адміністрації усіма доступними засобами інформаційної підтримки Сайту. Адміністрація робить все можливе, щоб відповісти Вам у найкоротші строки, але у будь-якому випадку не пізніше 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання запиту.

4.5.1 У випадку виникнення претензій щодо невідповідності Турпродукту/Туру/Послуги та/або Додаткової послуги умовам Замовлення/Бронювання, за умови повного виконання даного Договору та Правил Надання Послуг, Туристи/Пасажири зобов’язані негайно звернутись до представників Постачальника послуг в країні перебування, які мають можливість оперативно усунути недоліки негайно і на місці. Для повної гарантії усунення недоліків на місці Туристи/Пасажири повинні зв’язатися з представником Постачальника послуг за телефонами, зазначеними у програмі перебування за кордоном, або за телефонами в офісах в Україні за місцем знаходження Постачальника послуг на підставі п.3.9 та п.3.10.

4.5.2 У випадку, якщо Туристи скористались запропонованою їм альтернативною послугою, претензії вважаються необґрунтованими, а Послуги наданими належним чином.

4.5.3 Якщо звертання Туристів не було задоволено на місці, Замовник має право звернутись до Адміністрації/Постачальника послуг з рекламацією, яка подається у письмовій формі за місцем знаходження Адміністрації/Постачальника послуг протягом 10 діб з моменту закінчення туру, додавши до неї акт, оформлений по місцю виникнення проблеми та засвідчений підписом представника приймаючого Постачальника послуг. При відсутності акту, а також після 10 діб з моменту закінчення Туру та/або Послуги, рекламація не приймається, і Замовник несе по ній самостійну відповідальність без права пред’явлення вимог до Адміністрації/Постачальника послуг.

4.5.4 У випадку документального підтвердження рекламації відповідно до п.4.6.3 даного Договору та при підтвердженні правдивості вимог, викладених в ній, Постачальник послуг визначає розмір і компенсує понесені Замовником збитки на умовах п. 3.4.

4.5.5 Усі суперечності, які випливатимуть з умов цього Договору та Правила Надання Послуг, будуть вирішуватись сторонами шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди сторони передають спір на вирішення до відповідного місцевого суду.

4.5.6 При настанні страхового випадку, претензії по збитках Замовник пред`являє в Страхову компанію, вказану в страховому полісі.

4.6 Додаткові Послуги Адміністрації та пропозиції. Ви погоджуєтеся та надаєте дозвіл Адміністрації збирати інформацію про створені Замовлення на Сайті з метою надсилання повідомлень про спеціальні пропозиції, акції та додаткові послуги, доступні на Сайті; пропонувати платні або безкоштовні Додаткові Послуги Адміністрації, наприклад, послугу повідомлення про затримку або скасування рейсу у вигляді sms або viber-повідомлень; послугу пошуку турів, при їх появі у продажу; послугу рекомендації по вибору турів/готелів/трансферів; послуги страхування та інші. Залежно від кроку діалогу Бронювання, на якому пропонується Додаткова Послуга Адміністрації, її вартість або включається в загальну вартість Замовлення, або пропонується до оплати окремо. Замовляючи Додаткову Послугу, Ви Замовник несете повну та одноособову відповідальність за дотримання умов надання Додаткових Послуг та зобов’язуєтеся, в тому числі, але не обмежуючись: виконувати положення та умови придбання Додаткових Послуг, сплати всіх необхідних коштів у визначені строки та відповідно до встановлених тарифів, правил та обмежень встановлених Адміністрації.

4.7 Дії від імені третіх осіб. Ви Замовник зобов’язуєтеся використовувати цей Сайт та Послуги, доступні за допомогою Сайту лише для себе особисто або для інших осіб, від імені яких ви маєте законне право діяти та набувати відповідних прав та обов’язків. Цим Ви підтверджуєте, що такі інші особи уповноважили Вас і Ви маєте законне право здійснювати від їх імені вибір та придбання Послуг/Додаткових Послуг на цьому Сайті, та надавати згоду на обробку їх персональних та платіжних даних, необхідних для Замовлення та використання послуг. Ви зобов’язуєтеся своєчасно, у повному обсязі та до моменту створення Бронювання/Замовлення інформувати таких осіб про умови цього Договору, вказані в ньому застереження, у тому числі всі Правила Надання Послуг/Правила тарифу та обмеження, які можуть бути до них застосовані, щодо замовлення, придбання та використання обраних послуг. Відповідальність за наслідки, що спричинені таким неповідомленням, а також за дії фізичних осіб, спричинені таким неповідомленням, несе виключно Замовник. До моменту створення Бронювання/Замовлення від імені та на користь таких фізичних осіб, Ви зобов’язуєтеся проінформувати їх про те, що вони не є стороною правочину між Вами та Адміністрацією відповідно до цього Договору та не мають права пред’являти Адміністрації будь-які фінансові претензії, позови та інші скарги, що стосуються замовлених за допомогою цього Сайту Послуг. Такі особи повинні бути повідомлені Замовником та надати цілковиту та безумовну згоду на те, що вся комунікація щодо замовлених послуг буде відбуватися через Ваш розділ «Мій обліковий запис» та Вашу електронну пошту/номер мобільного телефону. Ви зобов’язуєтеся невідкладно та у повному обсязі повідомляти осіб, від імені яких Ви дієте, про будь-які зміни/скасування, що стосуються замовлених послуг, та про будь-яку інформацію щодо замовлених послуг, отриману Вами електронною поштою, sms-повідомленням, viber-повідомленням чи телефонним дзвінком або Постачальником послуг та/або його представником особисто при зустрічі, або іншим способом. Відповідальність за наслідки, викликані таким неповідомленням, а також за дії таких фізичних осіб, спричинені таким неповідомленням, несе виключно Замовник.

4.8 Відгуки. Ви Замовник підтверджуєте та погоджуєтеся, що відгуки, залишені Вами на Сайті чи надіслані на адресу Адміністрації або залишені Вами на будь-якому веб-ресурсі, в будь-яких соціальних мережах, що прямо або опосередковано стосуються Адміністрації, можуть бути публічно доступними і опублікованими на Сайті, будь-якому іншому веб-ресурсі, в будь-яких соціальних мережах від Вашого імені з метою інформування інших осіб про Вашу думку щодо використаної Послуги/Додаткової Послуги Адміністрації/Постачальника послуг. Ви несете повну та одноосібну відповідальність за розміщення відгуків та не повинні вказувати у них: свої персональні дані чи персональні дані третіх осіб; ненормативну лексику чи інформацію, яка порушує публічний порядок чи права інших осіб; інформацію, яка отримана з порушенням прав інтелектуальної власності, чи отримана незаконно; рекламні та маркетингові матеріали третіх осіб, заклики до участі у програмах лояльності та інші заохочення. Відгук, залишений на Сайті, може розглядатися як опитування. Публікація відгуків або їх видалення відбувається на власний розсуд Адміністрації.

4.9 Безпека розділу «Мій обліковий запис». Якщо Ви (Користувач) зареєструвалися на Сайті та отримали доступ до розділу «Мій обліковий запис», Ви зобов’язуєтеся захищати інформацію про Ваші реєстраційні дані, включно із логіном та паролем доступу (отриманим за допомогою електронного повідомлення, sms-повідомлення та viber-повідомлення), контролювати її, вживати заходів необхідних для запобігання несанкціонованого доступу третіми особами та нести повну відповідальність за будь-яке використання розділу «Мій обліковий запис» Вами та/або іншою особою. Якщо у Вас виникають підозри щодо можливого несанкціонованого доступу третіми особами до Вашого розділу «Мій обліковий запис», Ви зобов’язуєтеся негайно про це повідомити Адміністрації Сайту. Будь-які дії, здійснені з розділу «Мій обліковий запис» вважатимуться здійсненими Вами особисто.

4.1.13. Договір з Постачальником Послуг/Перевізником. Ви погоджуєтеся з тим, що всі договори про надання послуг Перевізниками/Постачальниками Послуг, інформація про які доступна на Сервісах Сайту, укладаються Вами безпосередньо з Постачальниками Послуг/Перевізниками. Ви погоджуєтеся та повністю усвідомлюєте, що ні за яких обставин Адміністрація не є стороною такого договору, укладеного між Вами та Постачальниками Послуг. Якщо Ви не погоджуєтеся  із Правилами Надання Послуг/Правилами тарифу та умовами таких договорів із Постачальниками Послуг, Ви не повинні створювати Замовлення Послуг. Погоджуючи із вказаними умовами, Ви несете повну та одноособову відповідальність за дотримання Правил Надання Послуг обраного Вами Постачальника Послуг та зобов’язуєтеся, в тому числі, але не обмежуючись: виконувати положення та умови купівлі Послуг, сплати всіх необхідних коштів в повному розмірі у встановлений час та відповідно до встановлених тарифів, такс, зборів, правил та обмежень Постачальника Послуг, умов анулювання, повернення та зміни Замовлення. Ви підтверджуєте, що ознайомилися та безумовно погоджуєтеся з договором-офертою Постачальника Послуги/Перевізника, якщо такий доступний на обраному Сервісі Сайту, де Ви здійснюєте Замовлення і який є окремим договором. Акцепт цього Договору не замінює акцепту договору-оферти Постачальника Послуг.

4.10 Зміна інформації на Сайті. Адміністрація має право на свій розсуд, у будь-який момент: додавати нові та/або скорочувати наявні Послуги Постачальників Послуг, Додаткові Послуги, Сервіси Сайту, і функціонал; змінювати дизайн; правила проведення програм лояльності; додавати/скорочувати методи оплати, доступні для оплати Замовлень на Сайті; вносити зміни у вартість Послуг; встановлювати та/або вносити зміни в суми Сервісних Зборів та вартості Додаткових Послуг, що стягуються при оформленні, покупці, скасуванні, зміні, поверненні Послуг, змінювати вартість Додаткових Послуг. Сайт може містити певні неточності та застарілу інформацію, яка не є актуальною і надається виключно для довідки. 

4.10.1 Виправлення помилок. Адміністрація залишає за собою право виправляти будь-які помилки (у тому числі у фінансовій інформації) на Сайті та у створених Замовленнях (оплачених та неоплачених). Якщо у Вашому Замовленні вартість Послуг була вказана з помилкою, Вам буде запропоновано (якщо це можливо): (і) внести зміни у Замовлення шляхом заміни некоректної (неправильної) вартості Послуг/Додаткових Послуг Адміністрації/Постачальника послуг на коректну (правильну); або (і) скасувати Замовлення без накладання штрафних санкцій.

4.11 Протиправні та шахрайські дії. Ви зобов’язуєтеся не використовувати будь-яке програмне забезпечення, призначене для пошкодження інфраструктури Сайту, порушення його своєчасного і правильного функціонування; порушувати обмеження будь-якого HTTP-заголовка адресного рядка Сайту, спроб перехоплення будь-яких даних та персональної інформації, що обробляється Сайтом; виконання дій, що спричинюють надмірне навантаження на інфраструктуру Сайту, моніторингу, автоматизованого вилучення інформації або копіювання будь-яких даних та інформації з цього Сайту, робити «фрейм», «дзеркало», чи у інший спосіб втручатися у роботу Сайту будь-якими засобами, та з будь-якою метою. Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що умови користування Сайтом забороняють створювати одночасно кілька облікових записів, умисно спотворювати персональні дані, видавати себе за іншу особу, створювати фіктивні Бронювання чи Замовлення, і тд. Будь-яке шахрайство (спроби шахрайства) щодо використання Сайту, та проведення оплати платіжними картками на Сайті розслідуються і винні особи притягуються до відповідальності згідно вимог локального та міжнародного законодавства. Шахрайство (або його спроби) при створенні Замовлення чи придбанні Послуг на Сайті може призвести до проблем при отриманні віз та при безпосередній реєстрації на рейс чи іншого використання Послуг.

4.12 Обмеження доступу до Сайту. Ви погоджуєтеся з тим, що Адміністрація має право на свій власний розсуд, відмовляти кому-небудь в доступі до цього Сайту, користування розділом «Мій обліковий запис» та створення Замовлення Послуг, призупинити доступ до Сайту та замовлення послуг шляхом блокування доступу до Сайту та/або видаленням вже створеного облікового запису з метою проведення планових та позапланових технічних та профілактичних робіт, або у випадку порушення Користувачем умов цього Договору в будь-який час і з будь-яких причин, без пояснень та попередніх повідомлень.  

4.13 Правила та застереження щодо замовлення Послуг.

4.13.1 Дотримання правил надання Послуг. Створюючи Замовлення Замовник та особи для яких ці послуги замовлені ознайомлені та погоджуються з усіма умовами цього Договору, Правилами Надання Послуг/Правилами тарифів Постачальників Послуг/Перевізників, що застосовуються до обраних Послуг, умовами надання Додаткових Послуг Адміністрації (якщо такі є) в тому числі з умовами скасування, обміну чи повернення замовлених Послуг, (а також з умовами здійснення Перевізниками стикувальних рейсів, у разі оформлення квитка з пересадкою (час достатній для здійснення пересадки, оформлення транзитних віз і т.д.). Будь-яке порушення будь-яких умов цього Договору, а також Правил Надання Послуг може призвести до анулювання Замовлення/Бронювання; відмови в доступі до придбаних послуг, без повернення сплачених за них коштів; утримання внесеної Вами Замовником/Платником передоплати, без повернення; відшкодування за Ваш рахунок усіх збитків, понесених Адміністрацією чи Постачальником Послуг в результаті такого порушення відповідно до умов цього Договору. Проставлення Вами відповідної відмітки («галочки») в спеціальному полі діалогового вікна/форми при створенні запиту  чи продовження бронювання на Сайті у модулі бронювання натиснувши «Забронювати і оплатити пізніше»/«Відправити бронювання» є достатнім доказом факту ознайомлення і згоди з умовами, перерахованими в цьому Договорі, в тому числі достатнім доказом у будь-якому виді судочинства. Створення Замовлення і проставлення відповідної позначки («галочки») чи продовження бронювання на Сайті у модулі бронювання натиснувши «Забронювати і оплатити пізніше»/«Відправити бронювання» номінально, тобто без фактичного ознайомлення з умовами, перерахованими у цьому Договорі, може привести до несприятливих наслідків для Замовника та осіб для ких було замовлено будь-які Послуги. Проставлення Вами відповідної позначки («галочки») в спеціальному полі діалогового вікна чи продовження бронювання на Сайті у модулі бронювання натиснувши «Забронювати і оплатити пізніше»/«Відправити бронювання» при створенні Замовлення Ви підтверджуєте про ознайомлення та погодження з умовами, цього Договору, є безумовним і невід’ємним процесом створення Замовлення. Адміністрація в будь-якому випадку рекомендує перед здійсненням Бронювання/Замовлення ознайомитися з усіма умовами цього Договору, Правилами надання Послуг, Правилами Постачальника Послуги, Правилами тарифу і т.п.. У випадку здійснення Бронювання/Замовлення за допомогою електронних засобів зв’язку на засоби зв’язку, що вказані на сайті, є достатнім доказом факту ознайомлення і згоди з умовами, перерахованими в цьому Договорі, в тому числі і без фактичного ознайомлення з умовами, перерахованими у цьому Договорі, може привести до несприятливих наслідків для Замовника та осіб для яких було замовлено будь-які Послуги, в тому числі достатнім доказом у будь-якому виді судочинства.

4.13.2 Дотримання митних та прикордонних формальностей та належність документів для користування послугами. Замовник та особи для яких ці послуги замовлено (Туристи/Пасажири) несуть повну відповідальність за: підготовку, наявність і коректне оформлення віз, та документів, необхідних для перетину кордону країн транзиту (навіть якщо Туристи/Пасажири не залишають аеропорт чи літак) та країни прибуття; своєчасне надання Адміністрації/Постачальнику послуг паспортних, візових даних та даних про місце проживання Туристів/Пасажирів у країні прибуття для внесення інформації в оплачене Бронювання/Замовлення, якщо цього вимагає Адміністрація/Постачальник Послуг чи Перевізник. Замовник та особи для яких було замовлено послуги підтверджують, що ознайомлені та зобов’язуються самостійно виконувати всі вимоги країни відправлення, транзиту та слідування, в тому числі вимоги до закордонних паспортів та інших формальних документів, у тому числі, умов про граничний термін дії закордонного паспорта, необхідний для отримання візи та в’їзду у країну прибуття; оформлення документів, необхідних при виїзді і прибутті: необхідність оформлення віз, придбання зворотного квитка при в’їзді в країну з безвізовим режимом; дотримання інших необхідних для в’їзду в країну вимог (наявність медичного страхування, необхідність вакцинації, підтвердження наявності достатньої кількості коштів, наявність зворотного квитка і т.д.); необхідність оформлення документів для виїзду неповнолітніх дітей віком до 18 (вісімнадцяти) років; необхідність оформлення документів для перевезення тварин та рослин, та умов їх розміщення у місці надання Послуг; дозволів на перевезення обладнання, музичних інструментів, зброї, художніх цінностей, та інших дозволів і погоджень. Замовник та Туристи/Пасажири несуть одноособову повну відповідальність за дійсність закордонних паспортів, дозволів на виїзд неповнолітніх дітей та інших документів, необхідних для використання Послуги, та за достовірність відомостей, що містяться в цих документах. Туристи/Пасажири зобов’язаний самостійно отримати необхідну інформацію про порядок депортації в консульстві відповідної країни та повідомлені, що депортація Туристів/Пасажирів з недійсними в’їзними або виїзними документами здійснюється за рахунок Туриста/Пасажира з вирахуванням штрафу або без такого. Замовник забезпечує повернення Туристів/Пасажирів в Україну в терміни, передбачені умовами Туру/Послуги та чинною візою. Несе одноособову повну відповідальність за порушення термінів повернення та самостійно сплачує всі витрати, пов’язані із затримкою при поверненні.

Замовник та Туристи/Пасажири підтверджують, що ознайомлені з особливостями та правила митних і прикордонних формальностей країни-відправлення та країни-слідування; правилами перевезення багажу; а також з правилами поведінки в країні транзиту чи прибуття  та зобов’язуються дотримуватися усіх таких правил.

4.12.3 Замовник зобов’язується забезпечити наявність у Туристів/Пасажирів належного фізичного стану, необхідного для виконання програми Туру/Послуги; дотримання Туристами/Пасажирами громадського порядку, прав і законних інтересів інших осіб та організацій, вимог законів, чинних на території країн перебування; дотримання Туристами/Пасажирами під час надання Послуги правил особистої гігієни, безпеки й збереження особистого майна; повагу політичного і соціального ладу, традицій, звичаїв, релігійних вірувань країн перебування; дотримання Туристами/Пасажирами вказівок керівника групи, представників обслуговуючих компаній та приймаючої сторони.

4.14 Засоби інформаційної підтримки Сайту та супроводу Послуг. Служба турботи про клієнтів надає консультації щодо доступних Послуг Сайту. Для отримання консультації вам слід звертатися до Служби турботи про клієнтів: телефон: +38 096-463-01-33 (оплата згідно тарифів операторів). Email: [email protected]. Якщо Ви звернетеся до Адміністрації будь-яким іншим способом, ніж вказано у цій статті Договору Ваше звернення може бути не прийняте. Ви погоджуєтеся з тим, що Служба турботи про клієнтів не обробляє листи, відправлені Вами на електронну пошту [email protected], в тому числі листи, відправлені у відповідь на лист, надісланого Адміністрацією з вказаного адресу.

2.14.1 Основні вимоги пропонованих до оформлення виїзних/в’їзних документів та правила в’їзду до країни тимчасового перебування, а також умови перебування в країні тимчасового перебування розміщені на сайтах відповідних консульських та інших дипломатичних установ, посилання на які  можуть знаходитися на Веб-сайті.

4.14.2 Звернення до Служби турботи про клієнтів для отримання інформації про Бронювання/Замовлення та/або у питаннях, пов’язаних з доступом до розділу «Мій обліковий запис» може вимагати дотримання процедури авторизації/ідентифікації Користувачів. Перелік питань та інформації, необхідних для авторизації Користувачів Службою турботи про клієнтів, визначаються і змінюються Адміністрацією на його власний вибір і в будь-який час. Туристи/Пасажири на ім’я/на користь яких здійснювалося Замовлення, повинні бути повідомлені Замовником, що для їх авторизації Службою турботи про клієнтів може знадобитися інформація, яка доступна тільки Замовнику, який створював Замовлення через розділ «Мій обліковий запис». Адміністрація не несе відповідальності і не компенсує ніяких витрат за непроходження авторизації Користувачем/Туристом/Пасажиром при зверненні до Служби турботи про клієнтів.

4.14.3 Ви погоджуєтеся, що викладені правила користування Сайтом також поширюються на випадки, коли Ви отримуєте доступ до Сайту (окремих його сторінок чи Сервісів), знаходячись на інших веб-сайтах, які забезпечують можливість повного чи часткового перегляду цього Сайту.

5. Загальні правила: Бронювання/Замовлення

5.1 Загальні правила Бронювання

5.1.1 Здійснюючи Бронювання на Сайті, Замовник зобов’язаний надати свої персональні  дані, а також персональні дані  Туристів/Пасажирів, якщо це необхідно для конкретно вибраної Послуги: прізвище, ім’я, по батькові (якщо зазначено у документі, що посвідчує особу і, якщо це потрібно для отримання вибраної Послуги); дані документів, що засвідчують особу (наприклад, номер та серія паспорта); дату народження; інформацію про стать; інформацію про громадянство; інші дані, які необхідні для Замовлення та використання Послуг. Перелік даних, необхідних для створення Замовлення на Сайті може бути змінений Адміністрацією/Постачальником Послуг на власний розсуд.

5.1.2 Туристи/Пасажири, у яких персональні дані, зазначені у Бронюванні, не відповідають вказаним у документі, що посвідчує особу, до отримання Послуги не допускаються.

5.1.3 При оформленні Замовлення Ви (Замовник) повинні заповнити всі поля, які позначені в Системі Бронювання як «обов’язкові» для заповнення.

5.1.4 При створенні Замовлення Система Бронювання може запропонувати Вам замовити Додаткові послуги Постачальників Послуг/Перевізників та/або Додаткові Послуги Адміністрації (наприклад, укласти договір страхування багажу на час перельоту, або смс інформування, і ін.). В цьому випадку, при створенні Замовлення, Система Бронювання автоматично розставить відповідні позначки («галочки») поряд з додатковою послугою Постачальника Послуг/Перевізника та/або поруч з Додатковою Послугою Адміністрації, яка може бути корисною, зацікавити Вас. При створенні кожного Замовлення Ви зобов’язані перевіряти наявність відповідних відміток («галочок») та за можливості ознайомитися з даними Додатковими Послугами. У разі, якщо пропоновані Системою Бронювання додаткові послуги Постачальників Послуг/Перевізників та/або Додаткові Послуги Адміністрації не є актуальними для Вас, Ви зобов’язані самостійно прибрати (зняти) такі позначки («галочки») при створенні Замовлення до моменту його оплати. У разі, якщо пропоновані при створенні Замовлення Системою Бронювання додаткові Послуги Постачальників Послуг/Перевізників  та/або Додаткові Послуги Адміністрації не були актуальними для Вас, але Ви самостійно не прибрали (не зняли) такі позначки («галочки») при створенні Замовлення до моменту його оплати, то запропоновані Системою Бронювання Додаткові Послуги Постачальників Послуг/Перевізників і (або) додаткові Послуги Адміністрації будуть вважатися актуальними для Вас і увійдуть в Замовлення з подальшою оплатою.

5.1.5 Зміна даних у Бронюванні. Зверніть увагу, зміна персональних даних будь-кого з Туристів/Пасажирів в оформленому Замовленні (у тому числі виправлення помилок), зміна маршруту, дати та ін. може призвести до втрати погоджених у ньому тарифів, згідно яких була оплачена конкретна Послуга, а також до різного роду доплат. Зміна персональних даних Туристів/Пасажирів у Бронюванні може бути підставою для повернення Послуг/Квитків по цьому Бронюванню та оформлення нових Послуг/Квитків за новою вартістю. При внесенні змін у створене Бронювання, Замовник бере на себе всі можливі ризики, в тому числі, але не виключно, пов’язані з втратою вартості/зміною тарифу, згідно якого була оплачена конкретна Послуга, поверненням білету, оплатою Сервісного Збору у зв’язку із внесенням змін у Бронювання, необхідністю здійснення різного роду доплат, санкцій/штрафів, створенням нового Бронювання, поверненням сплачених коштів, конвертацією валют при повернення сплачених коштів та інше. Просимо Вас уважно ставитися до заповнення даних при Бронюванні. Адміністрація робить все можливе для перевірки внесення Вами Замовником інформації при Бронюванні, але не несе і не може нести відповідальності та пов’язаних з цим збитків за неправильне, неповне чи неточне заповнення Вами персональних та інших даних Туристів/Пасажирів.

5.1.6 Скасування неоплачених/оплачених Бронювань. Строк для оплати Бронювання вказується Постачальником послуг/Перевізником відповідної Послуги. Адміністрація не може впливати на зміну встановленого строку для оплати Послуг та не несе відповідальності за скасування таких Бронювань.   Ваше Бронювання буде автоматично скасовано в Системі Бронювання без стягнення штрафних санкцій в наступних випадках: (і) якщо за час, поки Ви проходили всі кроки діалогу Бронювання, Послуги були анульовані (розпродані) Постачальником Послуг/Перевізником (наприклад, всі місця/квитки були розкуплені третіми особами за допомогою послуг сторонніх сервісів або безпосередньо самим Постачальником послуг/Перевізником); (і) якщо за час, поки Ви вводили одноразовий код підтвердження платежу, Послуги були (анульовані) розпродані Постачальником Послуги/Перевізником; (і) якщо протягом встановленого терміну Ви не провели оплату/підтвердили оплату бронювання. Ви погоджуєтеся та повністю усвідомлюєте, що в разі скасування Бронювання і його повторного створення (аналогічного до скасованого), вартість Послуг, зазначена в такому повторному бронювання, може відрізнятися, в тому числі бути більшої від вартості послуг, що була вказана в скасованому Бронюванні.

5.1.7 Підтвердження Замовлення. Усі підтверджені Замовлення та їх статус доступні для перегляду у розділі «Мій обліковий запис». Рекомендуємо щоразу після завершення обраної дії на Сайті оновлювати сторінку браузера, щоб отримати актуальну інформацію про статус вашого Замовлення. Після опрацювання Вашого Замовлення Системою Бронювання, Вам може надсилатися повідомлення про його статус на електронну пошту та/або мобільний телефон на вибір Адміністрації або Постачальника Послуг/Перевізника. Послуга, вважається наданою Адміністрацією належним чином і в повному обсязі: (i) з моменту відображення інформації про оплачене Замовлення чи підтверджене Бронювання в розділі «Мій обліковий запис» на Сайті, та надання можливості завантажити електронно-цифровий бланк оплаченого Замовлення чи підтвердженого Бронювання (наприклад, електронний квиток/маршрут-квитанція/підтвердження замовлення, електронний ваучер, страховий поліс, квиток, бланк бронювання) чи (i) надсилання відповідного підтвердження та/або надсилання електронно-цифрового бланку оплаченого Замовлення чи підтвердженого Бронювання (наприклад, електронний квиток/маршрут-квитанція/підтвердження замовлення, електронний ваучер, страховий поліс, квиток, бланк бронювання) на електронну пошту чи номер мобільного телефону Замовника. Часом відправлення електронно-цифрового документа вважаються дата і час,  коли  відправлення  електронного документа не може бути скасовано Адміністрацією/Постачальником послуг. З цього моменту електронний документ вважається таким, що одержаний Замовником.

5.1.8 Електронно-цифровий документ/бланк для вибраного виду Послуг надсилається Замовнику на його адресу електронної пошти, вказану при оформленні Замовлення або надається у інший визначений спосіб (повідомлений Замовнику шляхом надсилання повідомлення на електронну пошту чи номер мобільного телефону). Електронно-цифровий документ для вибраного виду Послуг (наприклад, електронний квиток/маршрут-квитанція/підтвердження замовлення, електронний ваучер, страховий поліс, квиток, бланк бронювання і т.п.), засвідчує придбання Послуги чи її Бронювання та підтверджує право вказаних в документі осіб скористатися Послугою у вибраного Постачальника Послуг/Перевізника (наприклад, здійснити подорож). Адміністрація не має зобов’язань щодо надсилання будь-яких електронно-цифрових документів до моменту отримання повної оплати від Замовника, якщо така оплата передбачена для вибраної Послуги.  

Зверніть увагу, що деякі із  електронно-цифрових документів, потрібно обміняти на бланки квитків/ваучерів/інформаційних листів безпосередньо у офісі/представництві/касі Постачальника Послуг/Перевізника перед використанням Послуг (якщо таке необхідно). Бронювання, не оплачені на Сайті, передбачають оплату у офісі/представництві/касі Постачальника Послуг/Перевізника перед початком надання Послуг. Цим Замовник повідомлений про те, що в разі нездійснення обміну електронно-цифрових документів на бланки квитків/ваучерів/інформаційних листів, у разі виникнення такої необхідності, Ви можете бути не допущені Постачальником Послуг/Перевізником до отримання Послуги.

Замовник зобов’язується перевіряти електронну пошту, інші засоби зв’язку, вказані ним при Бронюванні/Замовленні, на предмет отримання підтвердження Замовлення та/або електронно-цифрового бланку оплаченого Замовлення чи підтвердженого Бронювання, а також інформацію, вказану у отриманому електронно-цифровому документі. Замовник зобов’язується самостійно видрукувати його на паперових носіях. Постачальник Послуг/Перевізник перед початком використання Послуг може запросити у Туриста/Пасажира посвідчення особи або квиток/ваучер/інформаційний лист на паперовому носії. У випадку відсутності у Вас документів, що підтверджують особу та інших необхідних документів для використання Послуги, а також дійсного квитка/ваучера/Інформаційного листа, виданого на ваше ім’я, Постачальник Послуг/Перевізник може відмовити Вам у наданні Послуг.

6. Загальні правила: Оплата/Зміни/Анулювання та Повернення

6.1 Загальні правила. Оплата

6.1.1 Вартість Послуг Замовлення виставляється в українських гривнях.

6.1.2 В зазначені в підтвердженні замовлення терміни Замовник здійснює оплату вартості Послуг.

6.1.3 Фактом здійснення оплати Послуг в безготівковій формі є момент надходження коштів на розрахунковий рахунок Постачальника послуг та/або готівковій формі – в касу Постачальника послуг. При цьому ризики затримки здійснення банківських операцій та зміни валютних курсів відносяться на Замовника.

6.1.4 Несвоєчасна, неповна або неправильна оплата Замовником вартості Послуг вважається відмовою Замовника від замовлених (заброньованих) Послуг.

6.1.5 Відповідальність Постачальника послуг/Перевізника послуг за невиконання (неналежне виконання) Послуг перед Замовником виникає після своєчасного отримання Постачальника послуг/Перевізником повної оплати вартості Послуг по Замовленню, а також всіх анкетних даних та документів Туристів/Пасажирів, необхідних для здійснення Послуги.

6.1.6 У випадку несплати або неповної оплати Замовником вартості Послуг у строки, передбачені даним Договором та/або умовами Постачальників послуг/Перевізників та Правилами надання послуг, Адміністрація/Постачальник послуг має право відмовити Замовнику в наданні Послуг, при цьому Замовник відшкодовує Постачальнику послуг/Перевізнику фактично понесені витрати по бронюванню і оформленню Послуг.

6.1.7 Адміністрація повідомляє Замовника про неможливість виконання Замовлення (надання Послуги), про зміни в вартості та умовах/тарифах, зміни в програмі Туру та або Додаткових Послугах Адміністрації тощо, якщо вони сталися до початку надання Послуг за допомогою розділу «Мій обліковий запис», повідомленням на електронну пошту/номер мобільного телефону Замовника.

6.1.8 У випадку відсутності можливості надати Послуги, згідно раніше підтвердженого Замовлення, шляхом зв’язку через електронну пошту Замовника або усно (в телефонному режимі) запропонувати Замовнику альтернативний набір Послуг такої ж або вищої за рівнем сервісу та/або вартості категорії, змінювати порядок надання таких Послуг. У випадку, якщо Туристи/Пасажири скористались альтернативними Послугами, Послуги за Договором вважаються наданими належним чином.

6.2.1. Вибір метода оплати та платіжні дані. Замовник самостійно обирає зручний для себе метод оплати Замовлення серед можливих для даного Сервісу та виду Послуги і доступний на Сайті на момент оплати.

При обраному методі оплати платіжною карткою Замовник вказує інформацію, пов’язану з платіжними картками, а саме: номер картки, термін дії, CVC/CVV-код та ім’я власника платіжної картки та надає згоду Адміністрації/ Постачальнику Послуг/Перевізнику/Платіжній системі на обробку своїх персональних та платіжних даних, по переказу грошових коштів за обрану Послугу.

Адміністрація має право надавати Вам як один, так і кілька варіантів методів оплати Замовлення, в залежності від виду тієї чи іншої послуги, які входять в Замовлення, і умов договору, укладеного між і Адміністрацією конкретним Перевізником/Постачальником Послуг. Адміністрація має право в будь-який час і на свій розсуд змінювати/видаляти будь-які методи оплати на Сайті без зобов’язання будь-яких повідомлень і внесення змін до цього Договору.

6.2.2. Уповноваження на обробку платіжної транзакції. Обравши та підтвердивши метод оплати Замовлення, Замовник уповноважує або Адміністрацію (його партнерів чи афілійованих осіб) або Постачальника Послуг/Перевізника/Платіжну систему списати із вказаної ним платіжної картки/банківського рахунку через обраний метод оплати повну вартість Замовлення, вказану на Сайті, включно з Сервісними Зборами, комісіями, відповідними націнками за переказ коштів, сумою можливої конвертації та курсової різниці, які будуть застосовані до проведення оплати вказаного Замовлення, а також уповноважує вказаних осіб використовувати Ваші платіжні та персональні дані для (i) придбання замовлених Вами Послуг, (i) опрацювання повернення платежів, якщо це необхідно, та (i) для інших цілей, які є необхідними для виконання умов цього Договору та Вашого Замовлення. Ви повністю усвідомлюєте та погоджуєтеся з тим, що на момент оплати Замовлення Адміністрації невідомий розмір додаткових витрат за обробку платіжних транзакцій.

Адміністрація має право запросити у Вас, а Ви зобов’язуєтеся надати банківську виписку для вирішення спірних фінансових питань, пов’язаних з оплатою Замовлення/Послуг Адміністрації, з поверненням коштів у зв’язку з відмовою від Замовлення/Послуг Адміністрації, а також для вирішення інших спірних фінансових питань.

У разі вибору Вами будь-якого із способів оплати Замовлення, Ви визнаєте той факт, що Адміністрація, після отримання грошових коштів в рахунок оплати послуг, перераховує зазначені кошти відповідному Постачальнику послуг/ Перевізнику, та не являється власником зазначених коштів. У разі вибору Вами оплати Замовлення за реквізитами які надані у Підтвердженні замовлення чи безпосередньо у офісі/представництві Постачальника послуг/Перевізника, Ви визнаєте той факт, що Адміністрація не являється власником зазначених коштів.

6.2.3 Перевірка платіжних транзакції. Власник платіжної картки зобов’язаний використовувати її відповідно до вимог законодавства та умов договору, укладеного з банком-емітентом, і не допускати використання платіжної картки особами, які не мають на це законного права або повноважень. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання платіжних карток при оплаті, всі Замовлення, оформлені та оплачені платіжною карткою на Сайті, перевіряються Адміністрацією всіма доступними засобами щодо перевірки правомірності платіжних транзакцій, у тому числі, але не обмежуючись, згідно з правилами та стандартами безпеки платежів та антифрод-перевірки, деталі який доступні на Сайті. 

Адміністрація залишає за собою право відмовити Вам у наданні Послуг або додатково запросити копії документів власника платіжної картки, якщо буде достатньо підстав вважати, що транзакція по платіжній картці, може бути сумнівною/шахрайською. З метою перевірки особи-власника та його правомочності щодо використання платіжної картки для оплати Послуг на Сайті, Адміністрація може запросити у Замовника/Платника: 

• копію першої та другої сторінки паспорта;
• копію платіжної картки з обох боків (у номері картки повинно бути чітко видно перші шість та останні чотири цифри, CVC/CVV-код потрібно закрити). 

Ви зобов’язуєтеся на вимогу та у строки, встановлені Адміністрацією, надіслати вказані копії документів електронною поштою у розмірі та форматі згідно вимог Адміністрації. У випадку не надання запитуваних документів у строк, або наявності сумнівів щодо їх достовірності, Адміністрація залишає за собою право без пояснення причин анулювати Замовлення. Сплачена вартість Замовлення повертається на платіжну картку Замовника, а кошти, які були заблоковані на картці Замовника, розблоковуються. Зверніть увагу, що перевірка платіжних транзакцій проводиться Адміністрацією лише протягом офісних робочих годин Адміністрації. У зв’язку з цим, будь-які платіжні транзакції щодо Послуг, які замовлені у інший час можуть опрацьовуватися наступного робочого дня. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які витрати, понесені в результаті таких перевірок.

6.2.4 Валюта. Розрахунки між Адміністрацією та Замовником проводяться в національній валюті – гривні. Розрахунки між Замовником та відповідними Постачальниками Послуг/Перевізниками проводяться обробляються відповідно до встановлених ними/банками-емітентами правил розрахунків. У цьому випадку валюта списання коштів з рахунку Замовника може відрізнятися від валюти визначеній на Сайті. Створюючи Бронювання Ви Замовник погоджуєтеся з тим, що Вам повідомлено умови формування вартості Замовлення, валюту списання коштів з рахунку та умови оплати, та Ви беззастережно приймаєте визначені умови. 

6.2.7. Додаткові витрати на обробку платіжних транзакцій. Замовник несе повну та одноособову відповідальність за всі комісійні витрати, суми можливих конвертацій та курсових різниць та інші визначені витрати, які можуть бути додані до вартості Замовлення емітентом платіжної картки/платіжною системою, оператором послуг платіжної інфраструктури. Замовник зобов’язується самостійно ознайомлюватися із правилами, тарифами та комісіями банку, курсами обміну валют та конвертації, які можуть бути застосовані до проведення оплати Замовлення на Сайті. Ви приймаєте і погоджуєтеся з тим, що Адміністрація не відшкодовує Замовнику витрати у випадках додаткових конвертацій та курсових різниць, оскільки лише надає Замовнику інформацію про  політики ціноутворення Постачальника послуг/Перевізника, але не  бере участі у формуванні політики взаємодії між учасниками, що обслуговують платіжні транзакції з моменту її формування і до списання коштів з рахунку Замовника/Платника, а також під час зарахування коштів на рахунок в результаті проведення повернення документів, що підтверджують Послугу. Перед оплатою Послуг Адміністрація рекомендує Вам звернутися до кваліфікованого фахівця банку-емітента Вашої платіжної картки для отримання інформації про усі деталі вашої платіжної транзакції.

6.2.5 Курси обміну валют, доступні на Сайті, базуються на різних джерелах, доступних публічно і повинні використовуватися виключно з інформаційною метою. Курси обміну валют можуть не оновлюватися щодня, і фактичні ціни можуть бути не точними та відрізнятися від фактичного курсу обміну валют для Вашої платіжної транзакції. 

6.2.6 Конвертація валют та банківські комісії при оплаті: 

Відповідно до правил роботи деяких Постачальників Послуг/Перевізників  запит на списання вартості Замовлення з платіжної картки Замовника може надходити з банків, що знаходяться за межами країни, в якій здійснюється Бронювання. Банк-емітент банківської картки може вважати Бронювання міжнародної подорожі міжнародною транзакцією, оскільки запит на списання коштів може відбуватися іноземними Постачальниками Послуг/Перевізниками.

Курс обміну валют та сума комісії за міжнародну транзакцію визначаються виключно банком-емітентом Замовника/Платника у той день, коли він обробляє транзакцію. Зверніть увагу, що дата опрацювання Вашої платіжної транзакції може бути відмінною від дати проведення платежу.

Якщо Бронювання здійснюється за межами країни, в якій випущена банківська картка, або валюта платежу відмінна від валюти платіжної картки, банк може конвертувати суму оплати у місцеву валюту, зняти комісію за обмін валют та нараховувати комісію за проведення міжнародної транзакції. У зв’язку з цим, сума, вказана у звіті про підтвердження платіжної транзакції, може бути у місцевій валюті, і ця сума може бути відмінна від суми, зазначеної на підсумковій сторінці оплати за Замовлення.

Конвертація валют та банківські комісії можуть виникати як на етапі оплати так і на етапі повернення коштів при анулюванні/скасуванні Замовлення.

6.3 Зміни.

6.3.1 Постачальник послуг залишає за собою право змінити перевізника, готель, час відправлення, якщо це не веде до істотних змін розпорядку Туру/Послуги. За можливі затримки Перевізників Постачальник послуг відповідальності не несе; за пропущені при цьому обіди (вечері, сніданки), можливі екскурсії та інші додаткові послуги оплачені та неоплачені компенсація не надається.

6.3.2 Адміністрація/Постачальник/Перевізник послуг має право внести інші виправдані зміни.

6.4 Анулювання. Адміністрація та Постачальник послуг/Перевізник має право відмовити Замовнику у виконанні Замовлення у випадку невідповідності анкетних даних та/або документів Туристів/Пасажирів вимогам програми Туру/Послуги та/або Додаткової послуги, якщо таке стало відомо. При цьому Замовник несе одноособову повну відповідальність за недостовірність таких даних Туристів/Пасажирів та не отримання при цьому Послуг частково або повністю.

6.4.1 При Ануляції раніше підтвердженого Замовлення Адміністрація/Постачальник послуг/Перевізник повертає Замовнику всі сплачені Замовником за Послуги кошти за винятком нарахованих Адміністрацією/Постачальником/Перевізником сум штрафних санкцій, вартості сплачених консульських зборів, послуг візових центрів та інше передбачене цим Договором.

6.3.2 Адміністрація/Постачальник послуг/Перевізник має право анулювати раніше підтверджене Замовлення на підставі, які передбачені даним Договором, при цьому сума відшкодування збитків Замовника обмежується вартістю сплаченої Замовником вартості Замовлення.

6.4.3 Адміністрація/Постачальник послуг/Перевізник має право анулювати раніше підтверджене Замовлення та відмовити у наданні замовлених Послуг за умови не виконання або неналежного виконання Замовником передбачених Договором зобов’язань Замовника.

6.4.4 Постачальник послуг має право відмінити тур/рейс/трансфер у випадку неповної комплектації групи.

6.5 Загальні правила. Повернення

6.5.1 Повернення Замовнику сплачених за Замовлення коштів завжди здійснюється відповідно до умов цього Договору, Правил  Надання Послуг/Правил Тарифу, інших правил та рекомендацій і т.п., в тому числі рекомендацій Постачальника Послуги/Перевізника, що застосовується для подачі та обробки запиту на повернення Послуги, та вимог застосовного законодавства.

6.5.2 У випадку неможливості виконання Адміністрацією/Постачальником послуг/Перевізником умов, що викладені в листі підтвердження Замовника, повернути усі сплачені ним грошові кошти за Послуги.

6.5.3 Порядок опрацювання заяви на повернення і технічна процедура повернення коштів Замовнику регламентуються Правилами Надання Послуг/Правилами Тарифу для кожного окремого Сервісу, до якого належить придбана Послуга.

6.5.4 Адміністрація має право вимагати у Замовника, що ініціює повернення коштів, копії додаткових документів: документів, що ідентифікують особу (наприклад, паспорт), заяв, довідок, свідоцтв та інших документів, що підтверджують причини повернення, а також надання банківської виписки при вирішенні спірних фінансових питань. Подаючи запит на повернення Послуги, Замовник зобов’язаний максимально детально донести до Адміністрації підставу (причину) такого повернення та необхідні документи. Замовник несе повну і одноосібну відповідальність за ненадання необхідних документів, а також за недонесення до Адміністрації підстави (причини) повернення Послуги.

7. Додаткові особливості користування сервісами Сайту

7.1 Сервіс Авіа/Автобус/Потяг+Готель(та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму)/Туристичний продукт. Загальні Умови Роботи.

7.1.1 Особливості надання послуг Сервісу Авіа/Автобус+Готель (та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму/Туристичний продукт (Тур) застосовуються з урахуванням викладених вище загальних правил бронювання, купівлі та порядку, а також додаткових правил роботи Сервісу Туристичний продукт (Тур), доступних за цим посиланням.

7.1.2 До складу Туристичного продукту входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов’язані з перевезенням і розміщенням, наприклад, страхування (крім випадків, коли Турист відмовився від отримання послуг страхування у рамках Туру). Тур є туристичним продуктом у розумінні Закону України «Про туризм».

7.1.3 Створюючи Замовлення, Замовник підтверджує та погоджується з усіма вимогами, визначеними цим Договором, договором на туристичне обслуговування та/або у Ваучером.

7.1.4 Відповідальність за дотримання вимог правил, перелічених у цій статті, несе особа, що скористалась Послугою, та/або особа, що споживає послугу.

7.1.5 Опис (програма), істотні умови реалізації конкретного Туристично продукту, Постачальник Послуг зазначає у Підтвердженні замовлення/Ваучері та/або інших документах, які надаються Замовнику Постачальником послуг, в тому числі, період (дати початку та закінчення) надання Туристичних послуг, характеристика транспортних засобів, час і місце відправлення та повернення (в разі забезпечення перевезенням); характеристика, адреса, категорія місць розміщення; відомості про харчування (в разі забезпечення харчуванням); правила в’їзду до країни тимчасового перебування (у випадку закордонних Туристичного продукту); вартість Пакетного Туру та спосіб оплати; інші умови, що стосуються реалізації конкретного Туристичного продукту; інформація про страхування.

7.2 Сервіс Авіа/Автобус/Потяг+Готель (та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму)/Туристичний продукт. Бронювання/Замовлення.

7.2.1 Замовник здійснює бронювання Туристичного продукту на Сайті з урахуванням загальних правил Бронювання/Замовлення.

7.2.3 Постачальник послуг здійснює бронювання замовленого Замовником Туристичного продукту після оплати Замовником 100% вартості замовленого Туру.

7.3 Сервіс Авіа/Автобус/Потяг+Готель (та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму)/Туристичний продукт. Оплата.

7.3.1. Вартість Туру визначається Постачальником послуг і доступна на Сайті на момент створення Замовлення за принципом «як є і як доступно». Вартість Туристичного продукту, а також способи оплати зазначаються в системі онлайн бронювання та у Підтвердженні замовлення/Ваучері. За результатами обробки Замовлення Постачальником послуг та/або уточнення деталей замовлення вартість Туру може бути змінена/виправлена Постачальником послуг з урахуванням загальних умов даного Договору.

7.3.2 Оплату заброньованого Туристичного продукту, здійснює Замовник/Платник.

7.3.3 Після оплати Замовником вартості Туристичного продукту, Замовнику в електронному вигляді надсилається Електронно-цифровий документ для вибраного виду Послуг (наприклад, інформаційний лист/ваучер/електронний квиток/маршрут-квитанція, електронний ваучер, квиток, бланк бронювання і т.п.), який є підтверджуючим документом для отримання Туру, а також інші підтверджуючі документи (авіаквитки, ваучери бронювання проживання, страхові поліси, якщо застосовно).

7.3.4. Договір надання туристичних послуг у формі електронного підтвердження/ваучера та/або у паперовій формі вважається укладеним від моменту здійснення Замовником оплати замовленого Туру.

7.4 Сервіс Авіа/Автобус/Потяг+Готель(та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму)/Туристичний продукт. Скасування та внесення змін.

7.4.1 Відмова Туриста від заброньованого Туристичного продукту до початку споживання  можлива за умови відшкодування фактично здійснених ним документально підтверджених витрат, пов’язаних із відмовою та визначається відповідно до обраного Туристичного продукту.

7.5 Сервіс Авіа/Автобус/Потяг+Готель(та/або разом чи окремо садиби зеленого туризму)/Туристичний продукт. Особливі умови.

7.5.1 На письмову вимогу Замовника Адміністрація/Постачальник Послуг у розумний строк надає письмове підтвердження факту укладення договору на туристичне обслуговування на умовах, зазначених в електронно-цифровому документі, письмовий варіант такого документу, письмовий варіант договору на туристичне обслуговування.

8. Обмеження відповідальності

8.1 Адміністрація робить усе можливе для того, щоб інформація, яка міститься на Сайті, була точною і достовірною. Ви (Користувач/Замовник) погоджуєтеся і розумієте, що інформація про Послуги, засоби інформаційно-довідкової підтримки, доступні у різних розділах чи сторінках Сайту (розклади, статистика дані прибуття/відправлення транспортних засобів, описання послуг, фотографії, медіа файли, рейтинги, довідники, погода, курси валют, новини про туризм, інформаційні матеріали про країни, міста, події, ціни, тарифи, знижки, тощо), надаються відповідними постачальниками такої інформації, у тому числі Постачальниками Послуг/Перевізниками, або отримуються із публічних джерел і повинні використовуватися винятково з інформаційною метою та розміщені лише для Вашої зручності. Оскільки вся інформація, яка публікується на Сайті, надається відповідними постачальниками такої інформації, у тому числі Перевізниками і Постачальниками Послуг, то, не зважаючи на компетентність та ретельний відбір постачальників інформації, Адміністрація не має можливості проводити тотальну незалежну перевірку всієї інформації, у зв’язку із чим така інформація, опублікована на цьому Сайті може містити неточності і помилки, в тому числі помилки у цінах, тарифах та іншій фінансовій інформації. Адміністрація не робить жодних заяв щодо використання такої інформації, яка міститься на Сайті, і не дає жодних гарантій, що дана інформація є повною, точною, правильною, корисною, актуальною, перевіреною та не містить помилок (у тому числі явних чи друкарських), тощо, та не несе відповідальності за використання Вами (Користувачами/Замовниками) такої інформації та заподіяні у зв’язку з цим збитки.

8.2. Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-які та всі дії чи бездіяльність, помилки, упущення, застереження, заяви, гарантії, порушення або недбалість будь-кого із Постачальників Послуг/Перевізників; або за будь-які тілесні ушкодження, смерть, псування майна або інші збитки чи додаткові витрати, у результаті вищевказаного та не здійснює жодних відшкодуваннь із вказаних причин. Адміністрація не несе жодної відповідальності і не робитиме жодних виплат чи компенсацій, за збитки та додаткові витрати, понесені в процесі чи в результаті використання Послуг чи Додаткових Послуг, у тому числі, але не обмежуючись у разі будь-якої затримки, скасування, зміни маршрутів, втрату чи пошкодження багажу чи особистих речей, страйків, форс-мажорних обставин, зміни вартості Послуг та тарифів, вилучення тарифів з продажу, анулювання оплачених чи неоплачених Послуг чи Додаткових Послуг або з інших причин, оскільки дані обставини знаходять поза межами його контролю та регулювання.

8.3 Адміністрація не гарантує постійну, безпомилкову, точну, своєчасно захищену, роботу Сайту. Адміністрація не гарантує та не забезпечує і не несе жодної відповідальності щодо постійного та безпомилкового з’єднання та підключення до мережі Інтернет, не гарантує та не забезпечує якість різних каналів зв’язку загального користування, телефонних мереж або служб, комп’ютерних систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти чи зв’язку, за допомогою яких здійснюється доступ Користувача до Сайту, розділу «Мій обліковий запис», замовлення Послуг або контакт зі Службою турботи про клієнтів, і якщо внаслідок поганого зв’язку стався збій при виборі послуг, оформленні та/або оплаті Замовлення чи надання іншої інформації.

8.4. Адміністрація не робить жодних заяв та відмовляється від усіх гарантій що Сайт, його компоненти, сервери чи будь-які електронні повідомлення не містять вірусів, дефектів чи інших руйнівних елементів та не надає гарантій щодо використання програмного забезпечення (у тому числі гарантіями щодо його якості, належної роботи) яке доступне на цьому Сайті. Ви зобов’язуєтеся самостійно вживати всіх необхідних заходів при використанні цього Сайту чи інших веб-сайтів на які надаються гіперпосилання з цього Сайту, щоб убезпечити своє обладнання чи програмне забезпечення від можливих елементів руйнівного характеру таких як, наприклад, віруси. Адміністрація наполегливо рекомендує використовувати лише ліцензійне програмне забезпечення (у тому числі антивірусне програмне забезпечення).

8.5 Цей Сайт може містити гіперпосилання на веб-сайти, які не належать та не обслуговуються Адміністрацією. Такі гіперпосилання можуть надаватися лише для вашої зручності та для ознайомлення. Ви погоджуєтеся з тим, що Адміністрація не контролює такі веб-сайти та зовнішні ресурси, не обслуговує такі веб-сайти і не несе відповідальності за їхню діяльність, зміст, рекламу, продукти та іншу надану ними інформацію та наслідки їх використання. Розміщення таких гіперпосилань на подібні веб-сайти не підтверджує та не гарантує, що Адміністрація схвалює розміщені матеріали на таких веб-сайтах, або асоціюється з їх власниками. Використання деяких гіперпосилань на веб-сайти та відображення даних з таких веб-сайтів (наприклад, Карти Google) повинні використовуватися з дотримання правил користування такими веб-сайтами і відповідно до встановлених ними політик обробки даних. Ви зобов’язуєтеся самостійно ознайомлюватися та дотримуватися правил користування такими зовнішніми веб-сайтами.

8.6 За жодних обставин Адміністрація/Постачальник Послуг не несе відповідальності, не надає жодних відшкодувань збитків і не проводить компенсацій у випадку:
• незнання або недотримання Користувачем умов цього Договору, та не ознайомлення з Правилами Надання Послуг/Правилами тарифів вибраних Постачальників Послуг/Перевізників, та особливостями надання Послуг чи Додаткових Послуг;
• у разі недбалого ставлення Користувача до заходів безпеки та захисту його персональних, платіжних або інших даних. Якщо треті особи отримали несанкціонований доступ до розділу «Мій обліковий запис» і персональних та інших даних Користувача, що заподіяло збитки Користувачеві;
• за недоставку системами зв’язку та несвоєчасне прочитання/або не прочитання Замовником чи Туристом/Пасажиром електронних, sms повідомлень, viber/telegram-повідомлень, надісланих Адміністрацією/Постачальником послуг/Перевізником/Платіжною системою і пов’язаних із користуванням Сайтом та Замовленням Послуг чи Додаткових Послуг;
• у разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов’язань, внаслідок недостовірності, а також помилкових відомостей, недостатності та несвоєчасності надання відомостей і документів, наданих Користувачем/Замовником, або порушення Користувачем/Замовником умов цього Договору;
• за відсутність у Туристів/Пасажирів з будь-яких причин належним чином оформлених документів, які вимагаються для отримання Послуг і визначених у цьому Договору чи Постачальником Послуг/Перевізником.
• за дії третіх осіб, у тому числі, але не обмежуючись за дії: митних та імміграційних властей та за обмеження права Туристів/Пасажирів на виїзд з країни-відправлення чи іншого пункту відправлення, чи в’їзду у країну прибуття компетентними органами відповідної країни; за дії консульств, посольств чи візових центрів іноземних держав, у тому числі за затримку, відмову або зміну строків видачі в’їзних віз, чи видачі віз на інших умовах, ніж передбачено для цілей використання Послуг та за пов’язані з цим наслідки.
• за зняття Туристів/Пасажирів (осіб, що з ним подорожують) з рейсу під час проходження митного і прикордонного контролю, а також за розпорядження місцевої влади чи інших установ, організацій;
• за збитки, що нанесені Туристам/Пасажирам (особам, що з ним подорожують) третіми особами у період наданням Послуги.
• за шкоду, заподіяної здоров’ю, майну, багажу Туристам/Пасажирам (осіб, що з ним подорожують), з вини Перевізника.
• за збитки, спричинених Туристам/Пасажирам (особам, що з ним подорожують), у випадку відміни рейсу Перевізником, зміни часу відправлення/прибуття транспортних засобів перевізника. Всі претензії, позови, пов’язані з неналежним наданням транспортних послуг, пред’являються безпосередньо Перевізнику, у відповідності з Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правилами повітряних перевезень пасажирів і багажу, Правилами морських перевезень пасажирів і багажу.
• неможливості Туристів/Пасажирів (осіб, що з ним подорожують) скористатися замовленими послугами із причин порушення правопорядку, заподіяння шкоди (занепокоєння) навколишньому середовищу, оточуючим, в тому числі в результаті перебування Туристів/Пасажирів (осіб, що з ними подорожують) в стані алкогольного сп’яніння або порушення інших правил поведінки в громадських місцях, проїзду або провозу багажу.
• за оплачені (Замовлені) та невикористані за власним розсудом Туристами/Пасажирами Послуги в тому числі з причини хвороби чи дострокового припинення перебування в поїздці.
• за самостійно змінену програму туру/маршрут Туристів/Пасажирів та/або які відмовляються від споживання Послуги в період її надання, всі витрати та наслідки, пов’язані з цим, несе Замовник самостійно та претензії з цього приводу не приймаються.
• за витрати Замовника та Туристів/Пасажирів, які користуються Послугами, такі як, витрати по проїзних документам, телефонні розмови, харчування, послуги таксі та інші, які пов’язані зі змінами засобу розміщення, в даному випадку Замовник на свій розсуд може застрахувати ризики несення додаткових витрат звернувшись безпосередньо до страхової компанії.
• за будь-які додаткові витрати Туристів, в тому числі самостійно придбані (замовлені) Туристами/Пасажирами і не передбачені Замовленням Послуги, та пов’язані витрати з їх придбанням, замовленням чи споживанням;
• за невідповідність наданої Послуги сподіванням Туристів/Пасажирів та/або відповідно за незадоволення від наданих Послуг, оскільки уява кожної конкретної особи носить особистий та суб’єктивний характер і не може відповідати загальноприйнятим нормам, у тому числі затвердженим законодавством відповідної країни;
• за неприбуття Туристів/Пасажирів у встановлений час до місця надання першої послуги, запізнення до місць надання послуг, зазначених у програмі обслуговування, невикористанням Послуг частково або повністю, такі дії вважаються відмовою Замовника та Туристів/Пасажирів від Послуг і, у такому випадку Замовлення анулюється з повним утриманням з Замовника загальної вартості замовлених Послуг.

8.7. Відповідно до умов цього Договору Адміністрація за жодних обставин:
• не надає юридичних/консультаційних послуг, у тому числі щодо питань застосування законодавства іноземних держав; щодо вимог до пакету документів (включно, але не обмежуючись, до віз), необхідного для виїзду на територію іноземної держави, для транзитного перетинання іноземної держави тощо; щодо вимог, пов’язаних із прикордонним, митним, санітарно-карантинним, ветеринарним, карантинним фітосанітарним видами контролю, встановленими законодавством іноземної держави.
• не представляє Ваші інтереси та інтереси Туристів/Пасажирів перед Постачальниками Послуг/Перевізниками/Страховими компаніями, а також іншими залученими до надання Послуг особами. Відповідальність перед Замовниками/Туристами/Пасажирами, що випливає із наданих Послуг або Послуг, що надаються, несуть Постачальники Послуг/ Перевізники відповідно до застосовуваного до таких правовідносин законодавства, а також норм міжнародного права. Замовник та Туристи/Пасажири самостійно несуть відповідальність за несвоєчасне звернення з претензіями по збитках, компенсаціях, відшкодуваннях до Постачальників Послуг/Перевізників/Страхових компаній, а також інших залучених до надання Послуг або недотримання пов’язаних з цим формальностей, у тому числі юридичних.

8.8 Ви усвідомлюєте й погоджуєтеся з тим, що Ви Замовник несете повну відповідальність за дію Туристів/Пасажирів та можете представляти їх інтереси у випадку виникнення суперечок і несете повну матеріальну відповідальність за виконання цими особами всіх умов даного Договору.

8.9. Ви усвідомлюєте й погоджуєтеся, що, якщо Адміністрація не зможе надавати вам доступ до користування Сайтом, його Послугами та Сервісами Сайту, через обставини непереборної сили (визначені далі у Договорі), Адміністрація цим не порушить жодне зобов’язання перед Вами в рамках цього Договору.

8.10. За жодних обставин Адміністрація, його афілійовані особи чи компанії групи, а також представники, засновники, керівники, агенти, працівники, співробітники, партнери та позаштатні спеціалісти не несуть відповідальність перед Користувачем/Замовником або перед будь-якими третіми особами за будь-які непрямі, випадкові, похідні або штрафні збитки чи шкоду, неодержаний прибуток (упущену вигоду), втрату даних чи доступу до даних та інформації, втрату ділової репутації, шкоду, завдану престижу чи репутації, чи завдану моральну шкоду, та додаткові витрати понесені внаслідок неможливості використання або в результаті використання Сайту та придбання Послуг чи Додаткових Послуг.

8.11. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що матеріальна відповідальність Перевізників за смерть, тілесні та інші ушкодження, а також відповідальність за втрату багажу, як правило, обмежується національним законодавством, міжнародними договорами, або власними правилами і обмеженнями Постачальників Послуг/Перевізників.

8.12 Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що заподіяні унаслідок порушення виконання Замовником чи Туристами/Пасажирами своїх зобов’язань за даним Договором та Правил надання Послуг Постальників послуг/Перевізників, Замовник зобов’язаний відшкодувати Адміністрації в повному обсязі всі та будь-які збитки, заподіяні унаслідок рішень, дій або бездіяльності Замовника або Туристів/Пасажирів, в тому числі, але не обмежуючись, збитки, заподіяні Адміністрації, партнерам Адміністрації – обслуговуючим компаніям у відповідності й у розмірах, передбачених діючими правилами і законодавством місця заподіяння збитків, а також Замовник зобов’язаний відшкодувати Адміністрації чи Постачальнику послуг/Перевізнику в повному обсязі витрати Адміністрації чи Постачальника послуг/Перевізника, пов’язані з еміграцією, депортацією, іншими діями Туристів/Пасажирів, які не відповідають програмі Туру/Послугі і потягли за собою додаткові витрати Адміністрації чи Постачальника послуг/Перевізника.

9 Обставини непереборної сили

9.1. Адміністрація звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх обов’язків згідно цього Договору та не надає компенсацію за можливі збитки Користувачів/Замовників та Туристів/Пасажирів, якщо це невиконання стало наслідком випадку або дії обставин непереборної сили (форс-мажор), що виникли після укладення цього Договору.

9.2. Під обставинами непереборної сили чи випадку слід розуміти обставини, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню умов Договору, мають надзвичайний, невідворотний, і непередбачений характер, і які сторони не могли передбачити або запобігти розумними заходами. Сторони відносять до таких умов зокрема: обставини, викликані винятковими погодними  умовами  і  стихійними  лихами, перебої у роботі мереж зв’язку, виходи з ладу чи ушкодження транспортних засобів, відмова або відключення електропостачання, перебої у роботі та доступі до мережі Інтернет та інших комунікаційних мереж, перебої у роботі Сайту, перебої і збої у роботі серверів та програмного забезпечення, хакерські атаки, обставини у зв’язку із оновленнями програмного забезпечення, плановими та позаплановими технічними і профілактичними роботами на Сайті,  дії або розпорядження будь-яких державних органів, значні несприятливі зміни будь-якого чинного законодавства, валютні обмеження, надзвичайні обставини локального або загальнодержавного масштабу, непередбачувані дії чи бездіяльність третіх осіб, що не є стороною Договору, та/або які відбуваються незалежно від волі і бажання сторони Договору, загроза війни,  збройний  конфлікт  або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи   але   не   обмежуючись  ворожими  атаками,  блокадами,  військовим  ембарго,  дії  іноземного  ворога,  загальна військова мобілізація,  військові  дії,  оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, введення комендантської години, експропріація, примусове вилучення, захоплення   підприємств,  реквізиція, громадська  демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх  осіб,  епідемії, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, ембарго,  заборона  (обмеження)  експорту/імпорту, умови, регламентовані  відповідними  рішеннями  та  актами органів державної влади та місцевого самоврядування, а також обставини, пов’язані з ліквідацією наслідків, викликаних винятковими погодними умовами і непередбаченими ситуаціями та інші обставини, які знаходяться поза межами розумного контролю сторін.

9.3. У випадку виникнення форс-мажорних обставин Адміністрація повідомляє протягом 7 (семи) календарних днів Користувачів Сайту шляхом розміщення відповідного застереження на Сайті або надсилання електронного повідомлення (чи у інший належний спосіб на вибір Адміністрації) про характер перебігу вказаних обставин і ймовірну тривалість їх дії.

9.4. Термін виконання зобов’язань відповідно до Договору може відкладається співрозмірно часу, протягом якого будуть діяти такі обставини непереборної сили (на вибір Адміністрації). Якщо обставини непереборної сили будуть тривати більше 14 (чотирнадцяти) календарних днів, сторони можуть вирішити питання невиконання зобов’язань шляхом переговорів, а у випадку неможливості досягти згоди, вимагати розірвання Договору.

10 Захист персональних даних (Політики конфіденційності)

10.1. Умови захисту персональних даних є невід’ємними умовами цього Договору та викладені і доступні за наступним посиланням.

11. Додаткові умови

11.1 Ви не маєте права використовувати, відтворювати, змінювати, адаптувати, перекладати, компілювати, декомпілювати, створювати похідні продукти, здійснювати спроби розкриття вихідного коду, копіювати, аналізувати дані, створювати посилання на Сайт, чи здійснювати будь-яке інше використання вмісту цього Сайту повністю чи частково, без  письмового дозволу Адміністрації.

11.2 Підтвердження замовлення/Інформаційний лист/маршрут-квитанція, квиток, електронний ваучер чи інший електронно-цифровий документ, який підтверджує Ваше Бронювання/Замовлення та цей Договір може використовуватися лише для отримання Послуг/Додаткових Послуг та роздруковуватися на паперових носія і копіюватися лише з цією метою.

11.3 Якщо інформація, яка розміщується Вами на цьому Сайті, у тому числі у електронних повідомленнях чи відгуках містить об’єкти права інтелектуальної власності, Ви таким чином передаєте всі такі права інтелектуальної власності без обмеження на користь Адміністрації. Ви погоджуєтеся на надаєте повне і необмежене, безоплатне, без обмеження у часі і просторі право Адміністрації використовувати, залишений відгук на власний розсуд (у тому числі у рекламних та маркетингових цілях), змінювати, адаптувати, створювати похідні продукти, перекладати, публікувати у будь-якому засобі масової інформації чи видаляти повністю або частково, передавати третім особам, чи використовувати у будь-який інший спосіб на розсуд Адміністрації. Якщо Ви не погоджуєтеся із вказаними умовами, просимо Вас утриматися від залишення інформації на цьому Сайті чи надсилання інформації на адресу Адміністрації та припинити користуватися Сайтом.

11.4 Будь-яке незаконне використання інформації з Сайту і порушення викладених вище умов вважається грубим порушенням умов Договору, укладеного між Вами та Адміністрацією і може бути підставою для подання позову про захист порушених прав.

11.5 Якщо Ви впевнені, що опубліковані на Сайті матеріали, порушують Ваші авторські права, Ви можете надіслати нам лист на поштову адресу, яке повинно містити: описання матеріалу, щодо якого ймовірно порушені Ваші авторські права; надання доказів існування у Вас авторського права щодо спірного матеріалу, Ваші контактні дані та підпис. Адміністрація рекомендує Вам отримати консультацію у кваліфікованого фахівця перед тим, як надсилати лист або зустрічне повідомлення щодо захисту порушених авторських прав. Якщо Ваш лист щодо захисту порушених авторських прав буде безпідставним, Ви зобов’язуєтеся відшкодувати усі збитки, які можуть виникнути у Адміністрації чи інших власників таких прав щодо розгляду вашого листа та встановлення факту порушення авторських прав.

11.6 Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, розміщену на Веб-сайтах, які належать його афілійованим особам.

11.7 У випадку виникнення розбіжностей, між умовами Бронювання/Замовлення (заяви) Замовника на розробку Послуг і даного Договору, перевагу будуть мати умови Договору.

11.8 Користувач попереджений про те, що Адміністрація не несе відповідальності за відвідання та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститись на Веб-сайті.

11.9 Користувач розуміє і погоджується, що будь-які матеріали або сервіси Веб-сайту та/або їх частини можуть супроводжуватись рекламою. Користувач погоджується, що Адміністрація не несе будь-якої відповідальності та не несе будь-яких обов’язків пов’язаних з такою рекламою.

11.10 Адміністрація має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

11.11 Cookies, це файли, що містять ідентифікатор, який відправляється веб-сервісом на веб-браузер та зберігається в ньому. Файли Cookies можуть бути «постіними» або «тимчасовими».

11.12 Файли Cookies використовуються Адміністрацією для аналізу використання Веб-сайта, а саме: які сторінки Користувачі відвідують найчастіше, для обробки помилок на окремих сторінках Веб –сайту.

11.13 Вся інформація Cookies збирається та обробляється анонімно. Вона використовується лише для покращення роботи окремих елементів Веб-сайту, а також Веб-сайту вцілому.

11.14 Користувачі мають змогу керувати файлами Cookies, що зберігаються на їх комп’ютерах. Під користуванням файлами Cookies слід розуміти їх блокування або видалення.

11.15 Веб-сайт може тимчасово частково або повністю недоступний внаслідок проведення технічних, профілактичних або з будь-яких інших причин технічного характеру.

12. Програма лояльності

12.1 Ви маєте право скористатися перевагами, які пропонуються відповідно до програми лояльності «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА & TOURUA» та будь-якої партнерської програми лояльності, якщо така програма лояльності доступна на Сайті. Правила та умови програми «БОНУСИ ВІД ТУРБАЗА & TOURUA» є невід’ємною частиною цього Договору та знаходиться за посиланням.

13. Зміна чи припинення відносин з Адміністрацією та застереження

13.1 Ви може у будь який час відмовитися від використання Сайту, видаливши свої реєстраційні дані з розділу «Мій обліковий запис». Запит на видалення повинен бути надісланий з електронної пошти, вказаної при реєстрації на Сайті, на електронну пошту вказану на Сайті. Після видалення, усі дані із розділу «Мій обліковий запис» (у тому числі список Замовлень, накопичені бонуси та персональні дані Замовника/Туристів/Пасажирів) будуть видалені без можливості відновлення.

13.2 Ви погоджуєтеся з тим, що Адміністрація зберігає за собою право на власний розсуд відмовити Вам у доступі до Сайту та отримання Послуг, чи призупинити надання Послуг, які доступні за допомогою цього Сайту, в будь-який час без попереднього повідомлення та з будь-якої причини,  в тому числі, але не обмежуючись: у випадку порушення Вами умов цього Договору; у випадку підозри щодо  використання Сайту у протиправний, шахрайський спосіб, що може нанести шкоду Адміністрації, Постачальникам Послуг/Перевізникам чи третім особам; якщо цього вимагають змінені правила та умови ведення бізнесу, несприятливі зміни у законодавстві, регуляторні обмеження, а також зміни у правовідносинах з будь-яким із партнерів Адміністрації.

13.3 З моменту припинення Ваших відносин із Адміністрацією Ви негайно відмовитеся від будь-якого використання цього Сайту та отримання Послуг/Додаткових Послуг, доступних на цьому Сайті.

13.4 Положення та розділи цього Договору у яких указано, чітко передбачається чи випливає із їх суті, що вони продовжуватимуть діяти після припинення Ваших відносин із Адміністрацією, у тому числі умови щодо обмеження відповідальності, діятимуть після припинення дії цього Договору протягом строку визначеного у таких положеннях.

13.5 Загальні правила та застереження щодо відмови від Послуг. Замовник попереджений, розуміє і підтверджуєте свою повну та беззастережну згоду, що при відмові Замовника в односторонньому порядку від даного Договору (Послуги) з будь-яких причин та/або внесення змін з будь-яких причин Замовника у Замовлення, зобов’язаний сплатити Постачальнику послуг/Перевізнику, який надає безпосередньо Послугу неустойку в розмірі, що визначається Правилами Надання Послуг Постачальниками Послуг/Перевізниками відповідно до їх власних комерційних умов, та відповідних вимог законодавства та міжнародних правил, які можуть застосовуватися до такого виду послуг. Замовник погоджується, що неустойка може (на вибір Постачальника послуг/Перевізника) застосовуватись наступна:

• 20 % (двадцять відсотків) від вартості Послуг, у випадку відмови від Послуги менше ніж 16 днів до початку Послуги;
• 50% (п’ятдесяти відсотків) вартості Послуг, у випадку відмови від Послуг від 10 до 7 днів до її початку;
• 80% (вісімдесят відсотків) вартості Послуг, у випадку відмови від Послуги від 7 до 5 днів до її початку;
• 100% (сто відсотків) вартості Послуг, у випадку відмови від Послуг менше ніж 4 днів до її початку, або у разі відсутності Туристів/Пасажирів, для яких були замовлені ці Послуги, у пункті відправлення та на маршруті;

В окремі періоди початку Послуги, а саме з 25 грудня по 15 січня, з 25 квітня по 15 травня, з 20 липня по 25 серпня:

• 50% (п’ятдесяти відсотків) вартості Послуг, у випадку відмови від Послуги менше ніж 28 днів до її початку;
• 80% (вісімдесят відсотків) вартості Послуги, у випадку відмови від Послуги від 28 до 14 днів до її початку;
• 100% (сто відсотків) вартості Послуг, у випадку відмови від Послуг менше ніж за 14 днів до її початку, або у разі відсутності Туристів/Пасажирів, для яких були замовлені ці Послуги, у пункті відправлення та на маршруті;

14. Право та порядок вирішення спорів

14.1 Цей Договір та усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов’язані з ним, в тому числі пов’язані з дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регламентуються цим Договором. У випадку відсутності у Договорі положень, що регулюють спірні відносини, Адміністрація залишає за собою право застосувати положення, що регулюють подібні відносини, у тому числі положення, які містяться у самому Договорі (аналогія). Відносини сторін, не передбачені цим Договором, але аналогічні тим, що виникають з цього Договору та/або у зв’язку з його виконанням, регулюються і тлумачаться відповідно до матеріального та процесуального права України, правил, інструкцій, положень, рекомендацій (або інших уповноважених організацій, що регулюють надання послуг Сайту), нормативно-правових актів органів державної влади та застосовних міжнародно-правових норм.

14.2 Всі спори та розбіжності, що виникають у зв’язку з цим Договором, вирішуються шляхом переговорів між сторонами. Досудовий розгляд спорів є обов’язковим для сторін. У разі, якщо сторони не змогли вирішити будь-який спір та/або розбіжності шляхом переговорів, сторона, яка вважає, що її права були порушені, зобов’язана направити іншій стороні досудову претензію, строк розгляду якої становить 30 (тридцять) робочих днів з моменту отримання претензії. У випадку неотримання відповіді на претензію протягом 30 (тридцяти) робочих днів, а також у випадку, якщо відповідь була отримана, але не задовольнила сторону, яка вважає, що її права порушені, така сторона вправі звернутися до суду у відповідності до правил підвідомчості та підсудності, встановленими законодавством України та нормами міжнародного права.

15. Загальні застереження

15.1 Визнання будь-якого положення цього Договору недійсним, нікчемним або таким, що не підлягає застосуванню, не спричиняє недійсності чи нікчемності Договору в цілому. Таке положення буде вважатися переглянутим з урахуванням первинних намірів настільки, наскільки це можливо, враховуючи вимоги законодавства України. Ви підтверджуєте свою повну та беззастережну згоду з цим Договором та зі змінами, які можуть бути внесені у випадку визнання будь-яких положень недійсними, нікчемними чи такими, що не можуть бути застосовані і погоджуєтесь, що такі змінені положення будуть регулювати правовідносинами між Вами та Адміністрацією та/або Постачальником послуг. Назви розділів, заголовки та розбивка на пункти Договору юридичного значення не мають та використовуються лише для зручності користування текстом Договору і не можуть звужувати, розширювати чи іншим чином змінювати умови Договору.

15.2. Умови цього Договору є обов’язковими для Адміністрації та Користувача/Замовника/Туриста/Пасажира  та їх  законних та дозволених правонаступників. Користувач та/або Замовник не має права відступати повністю чи частково свої права вимоги відповідно до цього Договору третім особам без попередньої письмової згоди Адміністрації. Адміністрація може  без будь-яких застережень і у будь-який час передавати чи відступати чи передавати на субпідряд (субагентування) будь-які права та обов’язки за цим Договором повністю чи частково третім особам на свій власний вибір.

15.2 Електронна версія цього Договору на паперових носіях, у тому числі будь-яке електронне або sms-повідомлення, viber/telegram-повідомлення на паперових носіях (яке було надіслано або отримано Користувачем від Адміністрації та/або Постачальника послуг – Адміністрацією та/або Постачальником послуг від Користувача) прирівнюється до офіційної комунікації на паперових носіях, не потребує додаткового посвідчення, повинна вважатися належним доказом, і мати ту ж силу, що і будь-які інші документи чи повідомлення, здійснені на паперовому носії, і повинна використовуватися при вирішенні будь-яких претензій чи спорів що можуть виникати з або щодо виконання цього Договору.

16. Реквізити
ФОП ГАЛИЧ С.В.
Номер запису в Єдиному державному реєстрі: 2 001 000 0000 001653
ЄДРПОУ 3029516107
Адреса місцезнаходження: 04050, м. Київ, Юрія Іллєнка 81А
Email: [email protected]
Телефон: 096-463-01-33 (оплата згідно тарифів операторів)

Версія Договору 28.02.2020 р.