Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. 380993833493 380964630133, Telegram/WhatsApp/Viber 380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

7 ЧУДЕС КИЄВА – автобусно-пішохідна екскурсія по Києву за 4 години

(1 Review)
Ціна
From650 грн
Ціна
From650 грн
Форма бронювання
Форма запиту
Повне ім`я*
Email*
Ваш запит*
25.05.2024

Продовжити Бронювання

Зберегти до списку бажань

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

1607

Весняні тури Україною

4 години
Київ

Головна → Тури Україною → Київщина → 7 Чудес Києва

Основна інформація про екскурсію

Тривалість екскурсії

4 години

Час збору та відправлення

08:45 – Збір (реєстрація)
09:00 – м. Київ, Відправлення

Місце збору та виїзду

м. Київ,  м. Житомирська, Центральний Залізничний вокзал

Дати початку екскурсії 2024

ЩОСУБОТИ

Мандруємо так

Київ (Володимирський собор – університет Шевченка – пам’ятник Грушевському – Національна опера – Золоті ворота – Софійський собор – пам’ятник Богдану Хмельницькому – Михайлівський Золотоверхий монастир – Старокиївське городище – Пейзажна алея – Хрещатик – Європейська площа – Арка Дружби Народів – Поділ – Контрактова площа – пам’ятник засновникам Києва – Києво-Печерська Лавра – Маріїнський палац – будівля Верховної Ради України – Майдан Незалежності)

Є запитання?

Viber/Telegram +380964630133, Online чат

Ціна включає:
Оплачується додатково
 • харчування
 • вхідні квитки
 • особисті витрати, сувеніри
Вартість екскурсії за 1 особу
у гривнях (UAH)
  Дорослі
та діти від 12 років
Пенсіонери Діти від 6 до 12 років
   Вартість екскурсії 650 600 600
Бонуси

* Бонуси нараховуються на бонусну карту після подорожі в розмірі 1 % від загальної вартості Замовлення/Бронювання. Детальніше про ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ

Програма туру

День 1

08:45 Реєстрація та посадка туристів у місті Києві, Центральний Залізничний вокзал.
Ваші місця в автобусі оголоситись Керівник групи на на посадці. Для реєстрації Вам достатньо назвати Ваше ПІБ.
* З Інформаційним листом по Вашому виїзду Ви можете ознайомитись за 1-2 дні до поїздки на сайті в розділі ІНФОЛИСТИ. В даному документі буде детальна інформація організаційного характеру щодо виїзду на екскурсію (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи). Даний документ просимо мати з собою в паперовому вигляді або в електронному.
09:00 відправлення з Києва.
Перше, що відвідаємо:
Володимирський собор
– Собор цей особливий. Все тому що тут спочивають мощі Святої Варвари. Також, це пам’ятка архітектури, в ній багато цікавих та унікальних розписів. Свою руку до розпису приклали відомі Врубель, Нестеров та Васнецов.
Університет імені Т. Г. Шевченко і однойменний красивий парк
– Його вважають напрестижнішим Вищим навчальним закладом України. Багато хто просто мірє тут навчатись. Цей університет має поряд парк. Тут проводять свій вільний час кияни та гості міста. Парк дуже популярний.
Особняки видатних меценатів України
– Будинок Вчителя, Терещенків і Ханенків, біля якого встановлений пам’ятник першому президенту України – М. С. Грушевському.
Будівля Національної опери
– Перший театр побудований у місті Києві. Його спроектував архітектор А.І. Меленський. Спочатку він був на Хрещатику з 1804 по 1851 рік. Після було побудовано дерев’яну будівлю на перетині сучасних вулиць Богдана Хмельницького і Володимирської. Будівлю вже проектував інший архітектор. Історія розповідає про пожежу в кінці 19 століття, яка зруйнувала цей театр. Та сьогодні саме цим новим театром ми милуємося, який вже збудували, після цих жахливих подій.
Золоті ворота
– Можливо Ви знаєте, можливо і ні, але колись це місце, ці ворота були головним в’їздом в місто Київ. Місто саме тут бере початок. Його ще називають – духовний центр міста.
Софійський собор
– Головна святиня Русі, побудована в XI столітті, в ній до цих пір збереглися стародавні фрески і мозаїки. Собор внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Пам’ятник Богдану Хмельницькому
Йдемо помилуватись та дізнатись більше про один з найстаріших пам’яток міста.
Ансамбль Михайлівського Золотоверхого монастиря
– Це місце надзвичайно особливе. На куполах якого встановлено фігуру покровителя Києва – Архангела Михаїла.
Старокиївське городище
– Місце де розташовувалися палаци і храми давнини, в центрі якого на пагорбі височить Андріївська церква – творіння архітектора Растреллі.
Пейзажна алея
– Тут побачите дивовижні лавочки у вигляді кішки, пташки, зайчика, фонтани з зебрами і слониками. Ви неодмінно помітите, що всі експонати тут виконані з мозаїки.
Хрещатик
– Центральна вулиця столиці. Це також – найширша вулиця міста. Ширина у певних її місцях досягає 100 метрів. Недалеко Арка Дружби Народів, можна звідси побачити чудову панораму Дніпра і Подолу. Початок Хрещатик бере з Європейської площі. На ній розташовані будівлі Філармонії, Український дім.
Поділ, Контрактова площа
– Тут побачимо Києво-Могилянську академію, а ще фонтан “Самсон”. Тут і Контрактовий будинок, в якому давав свій концерт Ференц Ліст. Гостями були в цих місцях Гоголь, Пушкін, Оноре де Бальзак…
• Знаменитий пам’ятник засновникам Києва – Кию, Щеку, Хориву і їх сестрі Либідь
– Цей пам’ятник дуже популярний серед молодят.
• Найстаріший монастирь – Києво-Печерська Лавра
– Вона була заснована в 1054 році. Дзвіниця Лаври найвища в Україні, її висота 96 м. Звідси починається аристократичні райони Києва – Липки і Печерськ, забудовані особняками магнатів того часу. Буваючи тут, неможливо не прогулятися Маріїнським парком, що не помилуватися Маріїнським палацом, який також є творінням Растреллі. Поруч – будинок Верховної Ради України, а неподалік – будівлю Кабінету Міністрів.
Майдан Незалежності
– Місце, де проходять мітинги, концерти і шоу. У центрі – велична Колона Незалежності, зведена в 2001 році.
13:00 Закінчення екскурсії по Києву.

Їдемо так

Під час туру Ви побачите

Зафіксуйте сьогодні відмінну ціну для свого відпочинку

Швидке підтвердження бронювання.

Забронювати екскурсію 7 Чудес Києва

  Все про бронювання / купівлю туру

  Дізнайтеся, як з нами просто та зручно!

  Зверніть увагу!

  **Компанія залишає за собою право змінювати порядок, кількість та час проведення екскурсій, або змінювати такі на рівноцінні. Компанія не несе відповідальність за погодні умови, форс-мажорні та непереборні явища та можливі затримки на дорогах!

  Тури Київ

  Тури Київ – екскурсія організовує Туроператор Турбаза. Тури для школярів та екскурсії по Києву підходять і для корпоративних груп. Цікаві варіанти екскурсій запропонуємо на будь-який смак та кількість годин. Особливо, якщо Вас цікавлять екскурсії Тури Київ погодинно. Не важливо, що Ви побачили вже в Києві, ми можемо запропонувати, щось ексклюзивне. Наприклад, може бути Містичний Київ.
  Тури Київ починаються вранці і Ви можете вільно купити квиток на потяг до Києва. І ще в цей день самостійно погуляти столицею України і відвідати кафе та ресторани. А ввечері повернутись на Майдан Незалежності, щоб побачити співаючі фонтани. Проте, працюють вони тільки влітку.
  Тури Київ – це цікаві екскурсії, які вражають навіть корінних мешканців Києва.

  1 Review
  Сортувати за:РейтингДата

  Inna Shishak

  Один мандрівник

  .

  15.05.2019
  3 мандрівників розглядають цей тур прямо зараз!