Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

ПОЇЗДКА НА ДРАГОБРАТ + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня за 1 день

(1 Review)
Ціна
From970 грн
Ціна
From970 грн
Форма бронювання
Форма запиту
Повне ім`я*
Email*
Ваш запит*
01.12.2023

Продовжити Бронювання

Зберегти до списку бажань

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

1628

Тури цього тижня 3

 

1 день
Із смт. Ясіня
Min Age : 7+

Головна → Тури Україною → Тури в КарпатиПоходи в гориПохід на Драгобрат → Поїздка на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня за 1 день

Поїздка на Драгобрат

+ гірське озеро льодовикового походження Герешаска (Догяска) із Ясіня

Поїздка на Драгобрат на транспорті підвищеної прохідності займе весь день. Виїзд вранці у компанії цікавого гірського провідника. Трішки підготовки до мандрівки і ми вирушаємо у місце це виключно нас зустріне українська природа Карпат. Така поїздка на Драгобрат коштуватиме не дорого, а мандрівку слід почати із смт. Ясіня або с. Лазещина чи с. Чорна Тиса. Якщо купуєте тур до Карпат із Києва, Житомира, Рівного, то “Поїздка на Драгобрат” може початись прямо з Вашого місця проживання. Звісно, також туристів, котрі планують поїздку на Драгобрат у збірні дати чи  індивідуальний похід ми забираємо із центру смт. Ясіня. Детальніше в Інформаційному листі.

Побачимо дуже і просто дуже красиві панорами Карпат. Це гори, які заворожують своєю красою. Влітку вони ще дуже зелені, а навесні вкриті снігом і запрошують своїх гостей подивитись на те, як красиво квітне квітка шафран на Драгобраті.

Поїздка на Драгобрат не потребує завчасної фізичної підготовки мандрівників. Ми не будемо багато ходити, як у звичайному поході на Драгобрат. Поїздка на Драгобрат – це маршрут подоланий транспортом і звісно ж зупинки на красиві панорамні оргялдини найкращих місць, де можна побачити всю велич Карпат. Також, поїдемо до Озера Герешаска. Багато туристів його називають Догяска. Тут зробимо зупинку аби насолодитись цим місцем. Обов’язково беріть з собою фотоапарати, адже по дорозі назад від озера Ви застанете дивовижні місця.

Основна інформація про Поїздку на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня

Тривалість туру

1 день

Час збору та відправлення

07:45 – Збір (реєстрація)
08:00 – смт. Ясіня, Відправлення

Місце збору та виїзду

смт. Ясіня,  (біля Стелли (пам’ятник Небесній Сотні)

Мандруємо так

смт. Ясіня – Урочище Драгобрат + оз. Герешаска – смт. Ясіня

Дати початку туру 2023:

*Можливий індивідуальний похід на будь-яку дату

26.09 • 30.09 • 03.10 • 07.10 • 14.10 • 17.10 • 21.10 • 24.10 • 28.10 • 31.10

Є запитання?

Viber/Telegram +380964630133, Online чат

Ціна включає:
 • Транспорт підвищеної прохідності – УАЗ, ГАЗ-66
 • Медичне страхування на час подорожі
 • Супровід гірського провідника
Оплачується додатково
 • обід (самостійно)
 • всі витрати, що не включені до вартості туру
Вартість туру за 1 особу
у гривнях (UAH)
  Дорослі
та діти
   Вартість походу у збірній групі + страхування 970 грн
   Індивідуальний похід для 2-3 особи + страхування
* будь-яка дата
8450 грн
  Індивідуальний похід для 4-6 осіб + страхування
* будь-яка дата
10450 грн
  Індивідуальний похід від 7 осіб
* будь-яка дата
Під запит


*Можливий індивідуальний похід на будь-яку дату

Бонуси

Бонуси нараховуються на бонусну карту після подорожі по Україні в розмірі 1 % від загальної вартості Замовлення/Бронювання. Розрахуйтесь ними за наступну подорож. Детальніше про ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ

Забронювати Поїздку на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня за 1 день

БЕЗ реєстрації обліково запису

  Програма Поїздки на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня

  День 1

  07:45 Реєстрація та посадка туристів у смт. Ясіня (біля Стелли (пам’ятник Небесній Сотні).
  Ваші місця в автобусі оголоситись Керівник групи на на посадці. Для реєстрації Вам достатньо назвати Ваше ПІБ.
  * З Інформаційним листом по Вашому виїзду Ви можете ознайомитись за 1-2 дні до поїздки на сайті в розділі ІНФОЛИСТИ. В даному документі буде детальна інформація організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, точне місце та час збору групи). Даний документ просимо мати з собою в паперовому вигляді або в електронному.
  08:00 відправлення з смт. Ясіня.

  Їдемо до місця сходження на транспорті підвищеної прохідності – УАЗ, ГАЗ-66 – це незабутні враження.
  – Підготовка до сходження.
  – Поїздка на Драгобрат запам’ятається красивими краєвидами і високогірним озером Герешаска (Догяска). До красивих панорам піднімаємось транспортом підвищеної прохідності – УАЗ, ГАЗ-66. Це теж буде одним із гарних вражень від поїздки на Драгобрат. Довкола урочища Драгобрату розмістились хвойні ліси, тут можна не тільки помилуватись, а й зробити дуже красиві фото на згадку. А вище вже початок гірського масиву і альпійська зона. Вершина – г. Стіг, яка має висоту 1707 метрів над рівнем моря. Ми побачимо гори Близницю з висотою 1883 метри над рівнем моря і гору Жандарм, яка дійсно як жандарм, стоїть на сторожі Карпат. Тут буде видно гору Говерлу – найвищу гору Українських Карпат (2061 м.).

  Драгобрат
  Драгобрат
  Драгобрат, озеро Герешаска

  Далі відвідаємо озеро Герешаска, яке знаходиться на висоті 1577 метрів над рівнем моря. Дуже красиве і дуже холодне, температура якого рідко навіть в спекотне літо сягає, більш як +10-11 °C. Довжина озера 125 метрів, а ширина 115 метрів. Озеро не глибоке, близько 1,2 метри. Воно вважається гірським озером льодовикового походження. А розташоване воно в гірському масиві Свидовець у Рахівському районі Закарпатської області. Ще має одну назву, яка більше поширена серед туристів – Догяска, все через те що воно розташоване на південно-західних схилах однойменної гори.

  Обід буде відбуватись на свіжому повітрі в гарній компанії.

  Збір групи та виїзд.
  16:00-17:00 Прибуття до смт. Ясіня.

  Драгобрат, озеро Герешаска
  Драгобрат, озеро Герешаска
  Озеро Герешаска

  Важливо!

  Керівник групи/гірський провідник має право не допустити до екскурсії/походу осіб у стані алкогольного сп’яніння або тих, хто неналежно споряджений до підняття на гори (невідповідне взуття та одяг).

  Їдемо так

  Шукаєте тур з походом чи поїздкою на Драгобрат з виїздом з іншого міста?

  Київ, Рівне, Житомир, Львів, смт. Ясіня, с. Чорна Тиса, с. Лазещина, смт. Верховина
  Під час поїздки Ви побачите

  Урочище Драгобрат

  Драгобрат знаходиться в Українських Карпатах, відноситься до масиву Свидовець. Територіальне розташування у Закарпатській області, Рахівський район. Найзручніше їхати на Драгобрат із смт. Ясіня, с. Чорної Тиси та с. Лазещина.

  Драгобрат вважається найбільш високогірним гірськолижним курортом в Україні. Його дуже обожнюють лижники та сноубордисти, тому багато любителів зимового виду спорту приїздять на Драгобрат саме у гірськолижних турах на Драгобрат А починаючи з весни, влітку та восени тут найбільша кількість туристів, які здійснюють похід або поїздку по горах.

  Краса неймовірна, альпійські зони, хвойні ліси – це все тут на Драгобраті. Якщо бажаєте побачити яскраво зелений Драгобрат, вирушайте в поїздку на Драгобрат у червні-липні. Якщо хочете побачити, як квітне шафран, поїздка на Драгобрат така може бути у травні і на початку. Сніг тут лежить з листопада по травень, завдяки підковоподібному розташуванню гір цієї частини Свидовецького масиву. Але походи на Драгобрат здійснюються і зимою, проте потрібно обов’язково йти з гірським провідником та зі спеціальним споряднення, одягом та взуття.

  В наших поїздках на Драгобрат не потрібно фізичної підготовки, це екскурсійна поїздка з оглядом найкрасивішої частини карпатських гір. Зі схилів долини відкриватимуться неймовірні краєвиди на Чорногору, що є найвищим масивом Українських Карпатах.

   

  Озеро Герешаска (Догяска)

  Озеро Герешаска (Догяска) – вважається льодовиковим озером Українських Карпат і одним із найбільших. Озеро дуже красиве, воно манить до себе не тільки зробити вражаючі фото на фоні нього, але й покупатись у спекотну літню погоду. Проте озеро Герешаска не має високої температури, не більш як +10-11 °C, тому купатись не радимо, хоча озеро не глибоке, близько 1,2 метри, а його довжина 125 метрів і ширину має 115 метрів. В озері є водорості, п’явки та мікроскопічні ракоподібні, а ще дрівні безхребетні. Озеро наповнюється дощем або талою водою.

  Озеро Герешаска є гідрологічною пам’яткою природи місцевого значення.

  Зафіксуйте сьогодні відмінну ціну для свого відпочинку

  Швидке підтвердження бронювання.

  Подарунковий сертифікат

  ВСЕ про ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

  Подарунковий сертифікат на подорож Україною та Європою можна оформити безкоштовно. Іменний / або на кількість туристів / або на певну суму коштів.

  Все про бронювання / купівлю туру

  Дізнайтеся, як з нами просто та зручно!
  Інші походи на Драгобрат в Карпатах
  /Подивитись ВСІ тури

  Зверніть увагу!

  **Компанія залишає за собою право змінювати порядок, кількість та час проведення екскурсій, або змінювати такі на рівноцінні. Компанія не несе відповідальність за погодні умови, форс-мажорні та непереборні явища та можливі затримки на дорогах!

  Поїздка на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня за 1 день

  Поїздка на Драгобрат + озеро Герешаска (Догяска) із Ясіня за 1 день

  1 Review
  Сортувати за:РейтингДата

  Іринка Оріхів

  Сімейний мандрівник

  Дуже сподобалось)
  Дякую організаторам і прекрасній провідниці. Дух перехоплювало від висоти, але це ж гори. Які вони красиві із середини. Все було супер, лише гарячого чаю не вистачало біля озера Герешаска. Хто не був на Драгобраті всім рекомендую і беріть термос!

  16.09.2022
  5 мандрівників розглядають цей тур прямо зараз!