Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
Тел. +380993833493 Тел. +380964630133, Viber/Telegram +380964630133 [email protected]

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

Лайфхаки для мандрівників

ЯК ЗІБРАТИ ВАЛІЗУ

за0
Хвилин

Як скласти речі та зібрати валізу

Л

юди діляться на два типи: на тих, хто ненавидить збирати валізу, і тих, хто пакує речі без зайвих емоцій, оскільки використовує лайфхаки для подорожей.
Куди б Ви не збирались: у відпустку чи у відрядження, на навчання, в гості до друзів на вікенд за місто, без зробу речей не обійтись.
Тому, ця стаття і для Вас також!

Документи

Документи, гроші, роздруківки квитків та бронювань готуються в першу чергу і відкладаються окремо.
Плануєте їхати за кордон? Обов’язково перевірте всю документацію (паспорт, закордонний паспорт, квитки, роздруківки бронювань, страхові полюси, довідки, свідоцтва про народження дітей (якщо дитина подорожує з одним з батьків), не забудьте нотаріальний дозвіл від іншого, банківські документи тощо). А ще варто взяти з собою копію цих документів на випадок втрати оригіналів. Або завантажте фото їх на віртуальну хмару за допомогою ноутбуку, планшету чи смартфону. Аби Ви могли всюди до них мати доступ.

Гроші

Готівка і карти. В подорожі Вам точно знадобиться готівка, як і при перетині кордону важливо мати на руках певну суму готівкових коштів, решту ж варто перевести на карту. Попередьте банк про те, що плануєте використовувати карту за кордоном, і збільшіть ліміти, якщо потрібно. Також попередження банку, що Ви вирушаєте закордон, убереже Вас від блокування карти, в момент зняття своїх накопичень в банкоматі.

Що покласти на дно валізи

Взуття, фен, дорожню праску упакуйте в пакети й покладіть на дно валізи. Запитайте себе: чи точно там, куди Ви їдете, немає фена і чи так Вам знадобиться дорожня праска?
Тендітні й важкі предмети (алкоголь) покладіть у пакет, оберніть щільними і м’якими речами – й на дно.

Одяг

Одяг та взуття варто збирати не хаотично, а по готовому вигляду. Плануючи поїздку, Ви вже завчасно можете припустити, куди Ви будете ходити. Тому для піших прогулянок, походів до теарту, в дорогу чи на вечірки потрібно відразу підбирати відповідний комплект одягу. Футболки та майки скручуємо в рулетик.

Одяг складений таким чином дозволяє спакувати більше речей до валізи. Крім того, якщо в подорожі у Вас немає, під рукою праски, м’яту блузку чи футболку можна повісити на вішалку до ванної кімнати, поки Ви прийматимете душ. Висока вологість та пар допоможуть трішки розглядити складки на тканині. Берете з собою шовковий халат? Оберніть його в цигарковий папір.

Заповніть порожнини валізи спідньою білизною, шкарпетками, носовими хустками. Шкарпетки та спідню білизну можна також покласти і у взуття.

Взуття

Носки туфлів можна заповнити папером – це вбереже від деформації. Туфлі чи кросівки з брудною підошвою можна упакувати в одноразову шапочку для душу. А в середину покласти тюбики з косметикою чи шкарпетки. Складайте взуття носком до п’ятки на дні валізи. Такий спосіб складання економить місце і зберігає баланс ваги у валізі.

Формуємо аптечку

Ніколи не знаєш, що може статися вдорозі. Тому деякі засоби не будуть зайвими. Аптечку із засобами першої допомоги: препаратами від головного болю, діареї, пластирами. Дивіться рекомендований список у ЧЕК-ЛИСТ МАНДРІВНИКА, потрібно мати завжди, під рукою. Якщо приймаєте щось постійно, покладіть в рюкзак запас ліків на декілька днів (на випадок втрати багажу). Серед них є рецептурні? Не забудьте рецепт і оригінальні упаковки з інструкціями!

Прикраси

Ланцюжки та браслети вкладаємо, між двох шарів харчової плівки. Сережки-гвіздки закріплюємо у гудзику. Так прикраси не загубляться і не заплутаються. Складіть шпильки і прикраси для волосся в коробку з-під Tik-Tac, а резинки і каблучки непогано розмістяться в круглих коробочках з-під гірчиці або будь-якого іншого соусу.

Косметика та засоби особистої гігієни і не тільки

Косметику великого літражу розливаємо по маленьких пляшечках. І, перш ніж пакувати крема, косметичні пляшечки і масла у валізу, добре перевірте їх герметичність. Креми чи гелі можна завернути у харчову плівку аби вони не розлились. Перевірте всі кришки — укладати крихкі речі краще всього в центр валізи. Нагору всіх речей у валізі варто покласти косметику. Все, що ненароком може розлитися (парфуми, шампунь, гель тощо), обов’язково пакуємо в пакети із застібкою.
Затисніть бритвене лезо в біндери. Незважаючи на те, що сучасні бритви вважаються безпечними, в тісноті валізи вони можуть щось подряпати або порізати. Захистіть головку бритви завдяки канцелярскому зажиму (біндері).

Прилади

Також не забувайте зарядні пристрої для тої техніки, яку берете з собою. Щоб у дорозі всі пристрої не сплуталися, згорніть їх у невеликі вузлики, обмотайте кожен з них пластиковим дротом або закріпіть скріпкою.

Яскравий знак, що то Ваша валіза

Немає нічого гіршого, ніж намагатися впізнати свою валізу на багажній стрічці, особливо, коли схожих валіз мінімум декілька. Потурбуйтесь про це завчасно. Зав’яжіть стрічку на ручці валізи. Деякі мандрівники пишуть своє ім’я, номер телефону та країну подорожі (місто) на стрічці аби при помилці в аеропорту Ваш багаж швидше потрапив до Вас.

Сфотографуйте упакований багаж

Коли валіза буде зібрана, сфотографуйте її зовні та відкритою всередині. Такий знімок допоможе під час розгляду з авіакомпанією, якщо з валізою щось трапиться або з неї зникнуть речі. Вам буде легше згадати і описати зникле.

Замок або целофан

Замочок на валізі ні від чого не захищає, вантажники давно навчилися розкривати блискавки, а потім повертати їм первісний вигляд. Набагато важче проникнути у ваші сумки, якщо вони обмотані целофаном. Така обгортка допоможе від бруду і захистить від дощу.

Не здавайте це в багаж

Ноутбуки, планшети, фотоапарати – все це може розбитися. У деяких аеропортах процвітає злодійство: сумки переглядають, через спеціальне обладнання не тільки для безпеки. Тому в багаж не потрібно класти гроші й дорогі прикраси.

Надіємось, що наші поради зроблять збір речей у поїздку простіше і приємніше.

А домашнього улюбленця залиште все-таки вдома)))