044-360-35-88, Viber/Telegram 096-463-01-33 tourbaza.com.ua@gmail.com

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login
044-360-35-88, Viber/Telegram 096-463-01-33 tourbaza.com.ua@gmail.com

Login

Зареєструватися

Після створення облікового запису ви зможете відслідковувати статус платежу, відстежувати підтвердження, а також оцінити тури після їх завершення..
Ім`я користувача*
Пароль*
Підтвердити пароль*
І`мя*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
* Створення облікового запису означає, що ви ознайомлені з нашими Загальними правилами та положеннями про конфіденційність.

Вже зареєстровані?

Login

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТУРИ

Індивідуальні тури Україною від 1 дня

Тур на Волинь
Регулярний тур

ПЕРЛИНИ ВОЛИНІ + ТУНЕЛЬ КОХАННЯ

From995 грн
2 дні / 1 ніч
Автобусом зі Львова
(1 Review)
Тернопіль
Популярний тур

ТУНЕЛЬ КОХАННЯ, ЗАМОК ЛЮБАРТА, ДУБНО + ТЕРНОПІЛЬЩИНА

From2,150 грн
3 дні / 2 ночі
Автобусом із Києва
(1 Review)
Тур до Львова на 3 дні
Популярний тур

МІСТО З АРОМАТОМ КАВИ – ТУР ДО ЛЬВОВА НА 3 ДНІ

From1,800 грн
3 дні/2 ночі
Зі Львова
(2 Reviews)
Буцький каньйон

БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН І ТРИПІЛЬСЬКІ МЕГАПОЛІСИ

From600 грн
1 день
Автобусом із Києва
(1 Review)
Тарасова гора - Канів

ЕКСКУРСІЯ ДО КАНЕВА + ПЕРЕЯСЛАВ

From500 грн
1 день
Автобусом із Києва
(1 Review)
26 екскурсій в Карпатах
Популярний тур

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ – 26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ

From3,500 грн
7 днів / 6 ночей
Автобусом зі Львова
(2 Reviews)
Користишівський каньйон

ГРАНІТНИЙ ШЛЯХ ЖИТОМИРЩИНИ – відпочинковий тур

From600 грн
1 день
Автобусом із Києва
0
Парк Олександрія Буки

ДЕНДРОПАРК ОЛЕКСАНДРІЯ + ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС с. БУКИ

From490 грн
1 день
Автобусом із Києва
(1 Review)
Суботів Чигирин
Популярний тур

ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

From670 грн
1 день
Автобусом із Києва
(1 Review)
Білий лотос екскурсія
Популярний тур

ХРАМ БІЛИЙ ЛОТОС І ТЯСМИНСЬКИЙ КАНЬЙОН

From690 грн
1 день
Автобусом із Києва
(1 Review)
Похід на Петрос з Ясіня

ПОХІД НА ПЕТРОС з Ясіня за 1 день

From650 грн
1 день
Із смт. Ясіня
(1 Review)
Похід на Шпиці

ТУР В КАРПАТИ, похід на ШПИЦІ + оз. НЕСАМОВИТЕ з Києва

From2,550 грн
4 дні / 3 ночі
Автобусом із Києва
(1 Review)
Обрати тури Україною за категоріями
/ВСІ категорії

АВТОБУСНІ ТУРИ

ОДНОДЕННІ

РЕГУЛЯРНІ

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ

ТУРИ БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

СІМЕЙНІ ТУРИ

СВЯТКОВІ ТУРИ

КВІТКОВІ ТУРИ

ТУРИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

Шукати тури самостійно

Індивідуальні тури

Відпочинок для душі і тіла

Ми знаємо, що ви багато працюєте, і ваша робота є потенційним джерелом значного стресу. Ми вважаємо, що пора вам розслабитися і забути про свої проблеми протягом принаймні декількох днів з нашим турне “нічого не робити” . Ми допоможемо вам перезавантажити тіло і душу.
Чому потрібно відпочивати в Українських Карпатах?
Це новий унікальний пункт призначення: незаймана природа, дуже безпечна, немає орди туристів, чисте повітря … і тиша. Просто те, що вам потрібно, щоб розслабитись і переналаштуватись на позитив.
Якщо вам потрібна компанія, ми надамо необхідну підтримку. Якщо ви просто хочете залишитися наодинці, ми влаштуємо все, що вам потрібно (зручне ліжко, найкраща місцева кухня, гарячий душ…) Або, якщо вам сподобається намет, десь у горах або поруч з річкою, Погодься це теж. Що б ви не хотіли, без проблем!
Ми можемо доставити вас до тих місць, де телефони та електронні листи вас не турбуватимуть, а під час нашої подорожі “нічого не робити” в Карпатах можна просто насолодитися спокоєм природи: звуками гірської річки, корів у далекий луг, дощ та снігопад. Знайдіть спокій і мрію про те, як раніше мали місце такі речі у житті наших предків.
Наше турне “нічого не робити” не пропонує 5 * готелів. Ми знаємо, що ви можете знайти розкіш вдома. Те, що ми пропонуємо, – це можливість повернутися вчасно і втекти від сучасного життя, хоча і з гарячим дощем та чистим житлом.
Як неповний перелік деяких речей, які ви можете зробити:
– проведіть пару днів з місцевою сім’єю в віддаленому Карпатському селі
– зловіть рибу на річці чи озері
– проведіть кілька днів у горах з пастухами, де ви ” будете сприйматися, як брат
– насолоджуйтеся та будьте дитиною, залишаючись у наметі чи окремому котеджному / бунгало (з басейном або без нього)
– сподобається і їзда на конях
– сауна (чан)
– масаж
Ми дуже гнучкі. Якщо ви вирішите змінити атмосферу і хочете потрапити до нічного клубу, ми можемо його влаштувати. Потрібні екстремальні заходи – всюдиходи, джипінг, парапланеризм? Без проблем. В іншому випадку, чому б не просто читати книгу, слухати річку або … нічого не робити .
Ви в безпечних руках.
Ми організуємо всю необхідну логістику, перш ніж приїхати в Україну і зустрінемо вас в аеропорту з автомобілем, щоб доставити вас до Карпат. З керівництва / перекладача / водія, які будуть супроводжувати вас (при необхідності) кожен день вашого перебування із задоволенням. Це дозволить вам максимально розслабитися і не перейматися клопотом по організації туру на самості в Карпатах чи Закарпатті. Немає мовних проблем, немає безглуздих запитань, проблем з безпекою та незручних ситуацій. Тільки повна і повна релаксація.
Забронюйте цю екскурсію в будь-який місяць року та подивіться, наскільки цей прекрасний регіон зміниться сезоном. Поїздка не надто довга або занадто коротка, і все доступне на короткий термін.

Не дорогі тури Україною

У радянський період статуї Леніна були побудовані централізовано майже в кожному місті. На відміну від решти країн Східної Європи, багато хто стояли після смерті комунізму в 1989 році, хоча деякі містечка Західної України замінили Леніна на Народний Тарас Шевченко . Проте після Революції 2014 більшість статутів Леніна зникли, і ненька стала менш привабливою для комуністичних ностальгій. У Нас найкращі тури Україною.
Відсутність пам’яток не приземлилась, і особливо пам’ятники Другої світової війни зустрічаються практично в кожному місті. Часто ці, як правило, виявляються “комуністами” зі старими танками та героїчними статуями. Туризм в Україні розквітає. Тури Україною набирають обертів.
Ще одним з найважливіших моментів України, ймовірно, стане хороший вибір музеїв. Якщо купити тури Україною, ознайомитись буде простіше. Незважаючи на те, що жоден з них в ізоляції не є повністю світовим класом, вони охоплюють дуже широкий спектр тем.
Можливо, найцікавішими є всі спеціальні та своєрідні музеї, за яких ви не можете знайти творця будь-де ще в світі. Крім усього іншого, є Atom ракетного, Easter Egg, Kosmonautmuseum, Музей хліба і бджоляр , в доповненні до ряду звичайних музеїв. Ентузіасти культури також будуть насолоджуватися тим фактом, що найбільші міста мають оперу, театр та концерти на частку того, що ціна була б у Норвегії.

Тури Україною – це не просто відпочинок, це неймовірні емоції на все життя.
У цих областях це може виглядати досить трагічно, а асфальтова дорога – це, звичайно, не питання. Чимало хто з міст є історично цікавими, але часто пов’язані з подіями, про які знають небагато норвежців. Тому вам не потрібно знати фон будь-якого замку, замку чи фортеці, щоб насолоджуватися його вивченням.
Варто помітити, що різниця між Західною Україною, де містечка нагадують Польщу (і, таким чином, колись належала Польщі), а далі на схід від країни, вони отримують асоціації з Росією. Це видно в католицьких соборах, що панують на заході, тоді як у Центральній Україні існує бульше православного християнства.
Велика кількість прекрасних церков і монастирів, однак, є однією з найважливіших визначних пам’яток країни. Україна також має кілька місць для паломництва для євреїв, але це досить стримано і не є дійсно привабливими для звичайних туристів. (Ця держава раніше мала велике єврейське населення, але багато хто з них загинули під час Другої світової війни). Такі тури Україною точно запам’ятаються.
Загалом, не має дуже драматичних пейзажів, навпаки, велика частина країни досить плоска та нудна. Одним винятком є гірський ландшафт Карпат на південному заході, де є піки більш ніж 2000 метрів та гарні озера. Карпати – прекрасне місце для прогулянок з багатьма пішохідними стежками, які легко доступні.